Instalacje zbiornikowe AmeriGas

Ogrzewanie gospodarstw domowych za pomocą gazu płynnego (LPG), z każdym dniem staje się coraz bardziej popularne. To wynik wygody i bezpieczeństwa, jakie daje stosowanie tego paliwa. W porównaniu do większości innych źródeł energii, takich jak olej opałowy czy paliwa stałe, gaz płynny jest czystym, wygodnym oraz wydajnym paliwem o szerokim wachlarzu zastosowań. Firma AmeriGas oferuje nie tylko najwyższej jakości produkt jakim jest gaz płynny, ale także kompleksową obsługę klienta.

Zbiorniki AmeriGas

AmeriGas Polska w swojej ofercie posiada zarówno zbiorniki naziemne, jak i podziemne, dzięki czemu może oferować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Zbiornik naziemny to najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Znajduje zastosowanie niemal w każdych warunkach.

REKLAMA


Zbiornik podziemny jest alternatywną, gdy nie ma możliwości posadowienia zbiornika naziemnego, na przykład w wyniku ograniczonej ilości miejsca na działce. Instalując zbiornik podziemny, jedynym jego elementem widocznym na zewnątrz jest dyskretna pokrywa. Jest to więc świetne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą korzystać z zalet gazu płynnego, ciesząc się jednocześnie pięknym otoczeniem.

W ofercie AmeriGas znajdują się zbiorniki naziemne i podziemne o pojemnościach: 2700 l, 4850 l i 6700 l. Wybór zbiornika dokonywany jest indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Firma AmeriGas oferuje klientom dwa systemy rozliczeń za gaz.

Pierwszy z nich, AmeriGas Relax2 to najnowocześniejszy na rynku polskim system rozliczeń za gaz. Razem ze zbiornikiem instalowany jest elektroniczny poziomowskaz, a na ścianie budynku skrzynka gazowa z licznikiem i urządzeniem telemetrycznym. Daje to możliwość automatycznego monitorowania poziomu gazu w zbiorniku i dostarczania go tak, aby klient mógł korzystać z czystego źródła energii każdego dnia, bez formalności i zamawiania. System rozliczeń oparty na telemetrii jest w pełni zautomatyzowany. Informacje o poziomie gazu w zbiorniku są regularnie dostarczane za pomocą systemu GSM do Biura Obsługi Klienta AmeriGas, które planuje dostawę, uprzednio uzgadniając jej termin z klientem . Korzystając z tego systemu, klient otrzymuje co miesiąc faktury za zużyty w tym czasie gaz. Takie rozwiązanie pozwala w prosty i efektywny sposób zarządzać kosztami energii każdego domu.

W drugim systemie rozliczeń, AmeriGas Standard, klient samodzielnie monitoruje poziom gazu w zbiorniku i zamawia go gdy spadnie on do poziomu 25%. Po dostawie klient otrzymuje jednorazowo fakturę za cały dostarczony gaz.

AmeriGas Polska od lat oferuje klientom sprawdzone rozwiązania w zakresie instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym. Produkty tej marki charakteryzuje wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania. AmeriGas to również gwarancja kompleksowej obsługi i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Wszystkie informacje na temat oferty i bieżącej obsługi można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta AmeriGas Polska lub na stronie internetowej www.amerigas.pl

Kontakt z AmeriGas Polska

AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
Adres: ul. Dostawcza 3, 93-231 Łódź
Infolinia: 801 11 77 11
Mobile: 519 099 100
Telefon: 42 649 28 62
Faks: 42 649 25 11 lub 42 649 11 25
Adres e-mail: kontakt@amerigas.pl

Dodatkowe informacje: Biuro Obsługi Klienta czynne
od poniedziałku do piątku od 8.00 – 18.00
w soboty od 9.00 – 14.00
Telefon alarmowy: 022 519 19 59

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *