Antybakteryjne przewody wentylacyjne

Elastyczne przewody higieniczne, oferowane przez firmę Alnor, wykorzystywane są w pomieszczeniach o podwyższonych standardach czystości i higieny. IZODUCT-HY i ALUDUCT-HY posiadają powłokę antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów, dzięki czemu odpowiadają na specyficzne potrzeby alergików.

przewody-wentylacyjne-z-powlok-aantybakteryjna

Przewody higieniczne ALAD-HY-L i ALAD-HY-3 oraz termicznie izolowane ALID-HY-L i ALID-HY-3 wykonane są z wielowar stwowego aluminium i poliestru. Przewody izolowane posiadają warstwę wełny mineralnej o grubości 25 mm. Dodatkowo wewnątrz prze wody są zabezpieczone antybakteryjnie i wzmoc nione spiralnie zwiniętym stalowym drutem sprężynowym. Przewody te zapobiegają rozwojowi szkodliwych bak terii, grzybów i pleśni w ciągach wentylacyjnych. Przewody ALAD-HY-L i ALID-HY-L są odporne na temp. do 150°C, natomiast ALAD-HY-3 oraz ALID-HY-3 do 250°C. Przewody izolowane ALID-HY-3 są zalecane dla syste mów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Antybakteryjne właściwości przewodów są wynikiem zamknięcia cząsteczek srebra w kapsułkach polimeru, które aktywowane są poprzez mechanizm katalityczny. Jony srebra nie są uwalniane na powierzchni, co wpływa na dużą wydajność i długotrwałe wykazywanie właściwości antyalergicznych. Dzięki zastosowanej technologii przewody są całkowicie ekologiczne, nietoksyczne, nie posiadają i nie wydzielają zapachu, nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko.

REKLAMA


www.alnor.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *