Baterie umywalkowe z wężem i słuchawką – praktyczne rozwiązanie w każdej łazience

W poszukiwaniu funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań do domowej łazienki warto przyjrzeć się bateriom umywalkowym z wężem i słuchawką typu Bidetta marki Deante. Dzięki nim, nawet w małych wnętrzach łatwiejsze stają się codzienne prace domowe, a w toalecie stworzyć można praktyczny bidet.

Bateria uniwersalna

Baterie typu Bidetta to jedno z praktycznych rozwiązań marki Deante. Ta elegancka bateria umywalkowa, która oprócz standardowej wylewki, wyposażona jest w długi, elastyczny wąż i słuchawkę przypominające natrysk. Montowane pod umywalką, pozwalają na komfortowe wykonywanie codziennych prac domowych. Dzięki wężowi o długości ponad 150 cm łatwiej nalać wody do wiadra z mopem albo opłukać brudne przedmioty nad miską ustępową. To szczególnie przydatne w przypadku niewielkich umywalek, do których ciężko wstawić wymagające umycia przedmioty o większych rozmiarach. Baterie tego typu ułatwią też mycie toalety – wystarczy wyciągnąć słuchawkę i odkręcić wodę, by z łatwością spłukać nieczystości lub usunąć pozostałości detergentów stosowanych przy sprzątaniu.

Bidet w małej łazience

W bateriach typu Bidetta dzięki wężowi i słuchawce możliwe jest też stworzenie wygodnej alternatywy dla bidetu, jeśli powierzchnia domowej łazienki lub ubikacji nie pozwala na jego montaż. Wąż z wygodną i estetyczną słuchawką bez problemu sięgnie do znajdującej się w pobliżu umywalki miski ustępowej. Strumień wody można w wygodny sposób regulować przy pomocy niewielkiego uchwytu znajdującego się przy słuchawce baterii, który przełącza ujście pomiędzy wylewką na umywalce i wężem – podobnie jak w przypadku baterii natryskowych.

REKLAMA


Eleganckie wzornictwo

Produkty z serii Bidetta marki Deante to rozwiązanie równie praktyczne, co stylowe. Chromowane baterie dostępne są w dwóch modelach – z prostą z serii Jaguar Line i delikatnie zaokrągloną z serii Magnolia wylewką. Oba wyposażone są w praktyczny uchwyt do odwieszania węża z słuchawką, dzięki któremu nie przeszkadza on w codziennym korzystaniu z umywalki. Montaż Bidetty niewiele różni się od instalacji tradycyjnych baterii – jest prosty i intuicyjny, a samą baterię z łatwością dopasować można do większości umywalek.

Proponowane przez Deante połączenie klasycznej baterii umywalkowej z wężem i słuchawką to ciekawe i innowacyjne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie nie tylko w małych łazienkach. Jego uniwersalność docenią z pewnością osoby, które cenią sobie wygodę w wykonywaniu codziennych czynności i praktyczne wyposażenie domu.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *