Bezdotykowe przyciski uruchamiające do WC firmy Viega

Ostatnie wydarzenia przypomniały nam, jak ważne jest utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i ograniczanie kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi drobnoustrojami. Powierzchnie przycisków uruchamiających do WC niewątpliwie należą w tym kontekście do miejsc podwyższonego ryzyka. Dlatego firma Viega ma w swojej ofercie bezdotykowe modele, takie jak Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive oraz Visign for Public 12. Spłukiwanie uruchamiane jest tutaj po zbliżeniu dłoni do oznaczonego pola, co ogranicza kontakt z ewentualnymi zarazkami.

Przycisk Visign for Public 12 ma wbudowany czujnik podczerwieni, uruchamiający spłukiwanie w sposób bezdotykowy. Model ten jest wykonany ze stali nierdzewnej i odporny na akty wandalizmu.

Niezależnie od tego, czy mówimy o łazience domowej, czy toalecie publicznej, higiena zawsze odgrywa w tych miejscach kluczową rolę. Jednym z najbardziej newralgicznych punktów jest oczywiście przycisk uruchamiający do WC, dotykany często przez różnych użytkowników. Wszystkie przyciski z serii Visign projektowane są tak, żeby ich powierzchnia była jak najłatwiejsza do utrzymania w czystości. Najwyższy stopień higieny może zapewnić jednak tylko brak bezpośredniego kontaktu z przedmiotem. Takim rozwiązaniem są właśnie sterowane elektronicznie, bezdotykowe przyciski uruchamiające firmy Viega. Można je łączyć ze wszystkimi spłuczkami podtynkowymi nowego systemu Prevista.

Bezdotykowa elegancja

Delikatnie zaokrąglone krawędzie i czarne szkło, nadające lekkości i elegancji – przycisk Visign for More 205 sensitive to połączenie „emocjonalnego” designu z maksymalną funkcjonalnością. Wystarczy zbliżyć dłoń do wybranego pola, aby automatycznie uruchomić spłukiwanie małe lub duże. Charakterystyczne pola w formie pikselowej chmurki stają się widoczne, kiedy podejdziemy na odległość około 2,5 m. Produkt ten otrzymał międzynarodową nagrodę iF Design Award 2020, jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa.

Elegancki, bezdotykowy przycisk Visign for More 205 sensitive: wystarczy zbliżyć dłoń do wybranego pola, aby automatycznie uruchomić małe lub duże spłukiwanie.
Elegancki, bezdotykowy przycisk Visign for More 205 sensitive: wystarczy zbliżyć dłoń do wybranego pola, aby automatycznie uruchomić małe lub duże spłukiwanie.

Visign for Style 25 sensitive to kolejny przycisk uruchamiający firmy Viega, działający całkowicie bezdotykowo. Sygnalizuje to już sam innowacyjny design produktu – czysta biel i pola w formie chmurek pikselowych. Farba luminescencyjna, którą pokryty jest przycisk, ładuje się w ciągu dnia światłem naturalnym i sztucznym, a następnie świeci nastrojowo, zapewniając orientację w ciemności. Kształt i wykończenie tego modelu mogą budzić skojarzenia z designem współczesnych smartfonów.

Przyciski Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive to doskonały przykład bezdotykowej elegancji. Zapewniają maksymalnie higieniczną obsługę i doskonale pasują do każdej aranżacji łazienkowej.

Higieniczne rozwiązanie do łazienek publicznych

Produkty przeznaczone do toalet w obiektach użyteczności publicznej, muszą być nie tylko łatwe do utrzymania w czystości, ale również wyjątkowo trwałe. Takie właśnie cechy wyróżniają serię przycisków uruchamiających Visign for Public. Produkty te wykonane są ze stali nierdzewnej i odporne na akty wandalizmu, a solidne śruby mocujące zabezpieczają je przed kradzieżą.

Innowacyjny design przycisku Visign for Style 25 sensitive od razu sygnalizuje sposób jego działania. Pola w formie pikselowych chmurek w czytelny sposób informują o bezdotykowym działaniu.
Innowacyjny design przycisku Visign for Style 25 sensitive od razu sygnalizuje sposób jego działania. Pola w formie pikselowych chmurek w czytelny sposób informują o bezdotykowym działaniu.

Najbardziej higieniczne rozwiązanie dla publicznych toalet proponowane przez firmę Viega, to model Visign for Public 12, wyposażony w czujnik podczerwieni. Spłukiwanie aktywowane jest automatycznie, w krótkim odstępie czasu, po tym jak użytkownik opuści obszar objęty działaniem czujnika. Technologia ta jest warta uwagi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy staramy się maksymalnie ograniczać kontakt z powierzchniami, na których mogą znajdować się niebezpieczne zarazki. Bezdotykowy przycisk Visign for Public 12 dostępny jest w kolorach „stal nierdzewna“ i „biały drogowy“. Wysoka jakość wykonania i minimalistyczny design sprawiają, że doskonale pasuje do eleganckich łazienek w obiektach publicznych i komercyjnych.

Poprzedni artykułKolejna, prestiżowa nagroda dla nowego anemostatu Zehnder ComfoValve Luna E
Następny artykułPRZEŁOM W KLIMATYZACJI MIDEA. JONIZATOR I FILTR HEPA W JEDNYM URZĄDZENIU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here