Bezpieczeństwo i wygoda – rękawice ochronne Tiger Flex

Tiger Flex jest to prestiżowa linia rękawic ochronnych, stworzona do pracy w najróżniejszych warunkach. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w oparciu o innowacyjne rozwiązania i z użyciem najbardziej wytrzymałych materiałów.

Bezpieczeństwo i wygoda - rękawice ochronne Tiger Flex

Rękawice Tiger Flex są wyjątkowo trwałe na uszkodzenia mechaniczne i chronią dłoń przed możliwymi urazami. Nie ograniczają czucia ani ruchów, dzięki czemu zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy.
Nowe rękawice o nazwie Tiger Flex HI LITE, wykonane zostały z bezszwowej tkaniny nośnej Nylon/Lycra. Produkt wyróżnia dopasowanie się materiału do skóry, co ułatwia prace montażowe. Elastyczny mankiet gwarantuje idealne przyleganie materiału do dłoni. Z zewnątrz wykonane są z wodoodpornej pianki nitrylowej, a wyściółkę tworzy warstwa poliestrowo-elastanowa. Oddychający grzbiet i nitrylowe wzmocnienie na spodzie dodają wygody pracy. Rękawice HI LITE zapewniają doskonałe czucie i nie ograniczają zręczności ruchów. Dodatkowo odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Źródło: Würth Polska

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *