Zymetric, Aircon, Nabilaton – pod wspólnym dachem

  W połowie marca br., trzy firmy z branży HVAC: Zymetric, Aircon i Nabilaton, przeniosły się do nowej siedziby w Markach pod Warszawą.

  zymetric aircon nabilaton pod wspolnym dachem - Zymetric, Aircon, Nabilaton – pod wspólnym dachem

  Nowoczesny budynek w centrum logistycznym, to ponad 7,5 tys. m2 innowacji! Powierzchnie biurowe przepełnione są ciekawym wystrojem i funkcjonalną przestrzenią, która pozwala na efektywną pracę, jak i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi wyzwaniami dla pracowników. W obiekcie znajduje się także Centrum Szkoleniowe wraz z nowym warsztatem pokazowym, w którym będą mogli podnosić swoje umiejętności instalatorzy, projektanci oraz studenci branży HVAC. Znaczną część nowej siedziby, zajmuje rozbudowany magazyn urządzeń i części zamiennych. Dzięki możliwości wysokiego składowania urządzeń, zapewniona zostaje dostępność urządzeń przez cały rok.
  Zymetric, Aircon i Nabilaton zaczynają tworzyć Grupę firm HVAC. Jej celem jest obecność na rynku z ofertą, która może zaoferować kompletne rozwiązania – od klimatyzacji freonowej, poprzez klimatyzację opartą na wodzie lodowej, do rozwiązań wentylacyjnych i grzewczych. Kompleksowość oferty i możliwość jej dopasowania do indywidualnych wymagań klienta – to główne cele grupy trzech spółek.
  Już niebawem odbędzie się oficjalne otwarcie nowej siedziby, ale już teraz wszystkie trzy firmy zapraszają Partnerów i Klientów: „Nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte!”

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here