Bezpłatne szkolenie z ogrzewania wody i powietrza – 18 marca Warszawa

W dniu 18 marca w siedzibie Atlantic Polska sp. z o. o. w Warszawie odbędzie się pierwsze szkolenie z serii „Ogrzewanie wody i powietrza”, na którym będzie mowa o grzejnikach elektrycznych, ogrzewaczach wody, zasobnikach c.w.u. i systemach sterowania.

Bezpłatne szkolenie z ogrzewania wody i powietrza - 18 marca Warszawa

Dotąd firma organizowała szkolenia z serii „Energie odnawialne”, podczas których prelegenci omawiali zasady działania pomp ciepła i zestawów solarnych, w tym roku były już 3 szkolenia dot. odnawialnych źródeł energii, a do końca 2013 r. odbędzie się ich jeszcze 7 (najbliższe 16 kwietnia).

Szkoleń z serii „Ogrzewanie wody i powietrza” w bieżącym roku będzie tylko 4, pierwsze z nich właśnie 18 marca w centrum szkoleniowym znajdującym się w siedzibie firmy przy ul. Płochocińskiej 99a w Warszawie. Prowadzący omówią tematy i odpowiedzą na pytania związane z:

REKLAMA


  • grzejnikami elektrycznymi do pokojów, łazienki i kuchni
  • pojemnościowymi ogrzewaczami wody (w tym termodynamiczne)
  • zasobnikami c.w.u. – systemami sterowania.

Szkolenia z tej serii, jak i z energii odnawialnych są bezpłatne. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do kontaktu z Serwisem Technicznym, serwis@atlantic-polska.pl, tel. 22 811 82 60 lub 22 487 50 76. Jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie może przybyć w tym terminie, kolejne odbędzie się po 3 miesiącach, tj. 18 czerwca.

Źródło: Atlantic

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *