VTS Polska wyróżniona Gazelą Biznesu

Redakcja dziennika „Puls Biznesu” już od 13 lat publikuje ranking, w którym wyróżnia najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa. Pojawienie się w tym zestawieniu oznacza nobilitację i zarazem jest potwierdzeniem stabilnej pozycji firmy. Bardzo dobre wyniki finansowe zakwalifikowały po raz kolejny VTS Polska do elitarnego grona „Gazel biznesu”.

VTS Polska wyróżniona Gazelą Biznesu

Statuetki oraz pamiątkowe certyfikaty zostały wręczone 26 lutego br. podczas uroczystej gali w sopockim hotelu Sheraton. Spółkę VTS Polska reprezentował Managing Director – Pan Jarosław Jóźwiak. „Wyróżnienie w tak prestiżowym zestawieniu jest dla nas powodem do dumy, a dla naszych kontrahentów stanowi niezaprzeczalny dowód na to, że VTS Polska to solidny partner biznesowy. Jest to szczególnie istotne w niepewnych czasach kryzysu.”- podkreśla Jarosław Jóźwiak, który od wielu lat z sukcesem zarządza strukturami handlowymi VTS Polska.

W tegorocznym zestawieniu były brane pod uwagę wyniki finansowe osiągnięte w okresie 2009-2011. Zatem o tytuł Gazeli Biznesu 2012 mogła ubiegać się firma, która spełniła bardzo surowe kryteria m.in. dotyczące dynamiki wzrostu przychodów ze sprzedaży czy zysku. „Wyniki VTS Polska pokazują, że nadal jesteśmy w ścisłej czołówce firm w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Nasze urządzenia wciąż cieszą się wysokim uznaniem wśród klientów, z kolei my dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich rosnącym wymaganiom. A tegoroczna „Gazela Biznesu” jest ukoronowaniem naszej rzetelnej pracy”- podsumowuje Managing Director VTS Polska.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *