Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch Przygotuj się na nadchodzący sezon!

Najlepszym sposobem na uniknięcie niespodzianek na początku sezonu prac budowlanych i remontowych jest profesjonalny przegląd i przygotowanie elektronarzędzi do pracy. Dla wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Skil i Dremel centralny serwis Bosch przygotował specjalną ofertę bezpłatnego przeglądu elektronarzędzi, która obowiązuje od 01.03 do 31.05.2013 r.

Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch Przygotuj się na nadchodzący sezon!

Centralny serwis elektronarzędzi Bosch zaprasza wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Dremel i Skil, narzędzi ogrodowych marek Bosch i Skil oraz narzędzi pomiarowych marek Bosch, CST/berger i Skil do bezpłatnego przeglądu użytkowanych przez nich narzędzi. Dzięki akcji użytkownicy elektronarzędzi – zarówno tych profesjonalnych, jak i przeznaczonych do użytku domowego – mogą zlecić bezpłatną kontrolę wszystkich kluczowych elementów narzędzi mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Oferta dotyczy wszystkich narzędzi ww. marek – także tych, których nie obejmuje już gwarancja producenta.

Kompleksowy przegląd wg najwyższych standardów Bosch

Po przyjęciu narzędzia wykwalifikowany mechanik Bosch rozpoczyna przegląd od oceny wizualnej i stanu ogólnego narzędzia. Sprawdzana jest m.in. funkcjonalność narzędzia, stan włącznika, kabla zasilającego i szczotek węglowych. Po otwarciu narzędzia pod lupę mechanika trafiają najważniejsze dla danego narzędzia elementy mechaniczne. Ocenie podlega także stan smarowania elementów ruchomych.
Po zakończeniu przeglądu każde narzędzie zostaje sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego, co potwierdza osobisty podpis mechanika Bosch na specjalnej naklejce umieszczanej na narzędziu.

REKLAMA


Konieczna naprawa? Bez obaw!

Jeżeli przegląd wykaże konieczność wykonania naprawy, klient zapłaci wyłącznie za robociznę i za zużyte części zamienne. W ramach akcji Bosch oferuje specjalny, 20% rabat na zakup części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy.

Szybko i wygodnie dla klienta

Dodatkowym ułatwieniem jest bezpłatny transport narzędzia do serwisu oraz zwrotnie do klienta – koszty przesyłki pokrywa serwis Bosch. Aby skorzystać z bezpłatnej wysyłki narzędzia, należy zadzwonić do firmy kurierskiej DHL pod numer 801 345 345 oraz zamówić usługę kurierską na koszt odbiorcy podając numer płatnika 1224710.

Więcej informacji nt. akcji udziela centralny serwis elektronarzędzi Bosch: Tel. 22 715 44 50, 22 715 44 60 (pon.-pt. 8:30 – 16:00)
e-mail: bsc@pl.bosch.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *