mark & green: konkurs dla projektantów HVAC. Projektuj ekologicznie z Mark Polska

Mark Polska, krajowy dystrybutor największego w Europie producenta systemów wentylacyjno-grzewczych Mark BV, organizuje ekologiczny konkurs dla projektantów instalacji sanitarnych HVAC. Na laureatów czekają cenne nagrody – 11 iPadów mini.

mark & green: konkurs dla projektantów HVAC. Projektuj ekologicznie z Mark Polska

Mark Polska zaprasza wszystkich projektantów instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych do udziału w konkursie, który ma na celu promocję urządzeń energooszczędnych i poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska w projektowaniu przemysłowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić w projekcie instalacji sanitarnej (HVAC) urządzenia firmy Mark BV, które sprawiają, że jest ona bardziej energooszczędna. Te urządzenia to: centrala wentylacyjna mark Klimat z odzyskiem ciepła i modułem gazowym kondensacyjnym, nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+/GC+, promienniki wodne mark Infra Aqua oraz Infra Aqua Eco.

REKLAMA


Najlepsze projekty zostaną nagrodzone iPadami mini, które zostaną przyznane w następujących kategoriach: projekty zawierające do 5 urządzeń Mark BV (kategoria I), projekty zawierające od 5 do 10 urządzeń Mark BV (kategoria II), projekty zawierające 10 i więcej urządzeń Mark BV (kategoria III).

W kategoriach I i II wybranych zostanie po trzech laureatów, a w kategorii III – pięciu. Komisja konkursowa, złożona z ekspertów centrali firmy z Holandii, przy wyborze zwycięzców będzie brała pod uwagę przede wszystkim stopień energooszczędności zaprojektowanej instalacji, a także zgodność zgłoszenia z założeniami i regulaminem konkursu.

Konkurs rozpoczyna się w marcu, a zakończy się w październiku 2013 roku. Warunkiem uczestnictwa w nim jest przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z projektem uwzględniającym zadanie konkursowe na adres: konkurs@markpolska.pl – formularz wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej: http://www.markpolska.pl/konkurs//

Patronat prasowi:

  • Rynek Instalacyjny
  • Fachowy Instalator
  • Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja
  • Instal Reporter

Patroni internetowi:

  • chlodnictwo.biz
  • ogrzewanie.info
  • info- ogrzewanie.pl
  • info-klimatyzacja.pl
  • środowisko.abc.com.pl
mark & green: konkurs dla projektantów HVAC. Projektuj ekologicznie z Mark Polska

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze