Bogata seria armatury KLUDI ZENTA

W tym roku asortyment armatury KLUDI ZENTA wzbogacił się o model kuchenny oraz produkty z nowym, niezwykle modnym wykończeniem w kolorze czarnym i białym – KLUDI ZENTA BLACK&WHITE. Ostatnio w serii pojawiły się także jednouchwytowe baterie wannowo-natryskowe do montażu trójotworowego. Baterię z wylewką o dł. 140 mm instaluje się na rancie wanny, zaś tę z wylewką o dł. 220 mm – na specjalnej półce montażowej przy wannie.

armatura Kludi Zenta

Nowe produkty mają charakterystyczny dla serii, prosty, geometryczny uchwyt oraz długą wylewkę, wyposażoną w perlator s-pointer, który umożliwia regulację kąta wypływającej wody w zakresie 10º. Zastosowano w nich ponadto głowicę ceramiczną z ogranicznikiem wypływu gorącej wody. W skład baterii wchodzi wyciągana rączka natrysku KLUDI ZENTA 2S z dwoma rodzajami strumienia (deszczowy i miękki) oraz wężem natryskowym o dł. 1500 mm. Nowością w serii jest także bateria umywalkowa KLUDI ZENTA XL. Model ten ma wysokość 148 mm, zaś wysięg wylewki 120 mm. Nowy produkt wyposażono w S-POINTER ECO.

Ten innowacyjny perlator firmy KLUDI nie tylko pozwala regulować kąt strumienia wody, ale także redukuje go o 50% – do ok. 7 litrów na minutę.

REKLAMA


www.kludi.com/pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *