Piękne detale czynią łazienkę doskonałą

Płytki uruchamiające, odwodnienia prysznicowe, syfony czy odpływy wannowe do tej pory miały być jedynie funkcjonalne. Firma Viega postanowiła zmienić je w doskonałe również pod względem stylistyki i budzące emocje przedmioty. Wizjonerskie wzornictwo i szlachetne materiały takie jak metal i szkło sprawiają, że produkty z linii Visign nadają łazience wyjątkowy charakter. Za efektownymi powierzchniami kryje się natomiast zaawansowana technika gwarantująca najwyższy komfort użytkowania.

design łazienka

Linia Visign została stworzona przy współpracy z renomowanymi stylistami z firmy Artefakt Industriekultur. Płytki uruchamiające z serii Visign for More i Visign for Style oraz odpływy wannowe i odwodnienia prysznicowe otrzymały wiele prestiżowych nagród za wzornictwo, między innymi: reddot design award, IF produkt design award, DESIGNPREIS i DESIGN PLUS.
– Świadomie połączyliśmy czyste, minimalistyczne formy nowoczesnej architektury z naturalnymi materiałami takimi jak metal i szkło, aby wykreować wysokiej jakości produkty o wizjonerskim wyglądzie. Produkty, które po prostu chce się dotykać, które są solidne, ale mimo to zaskakują lekkością. Produkty, które przy całej doskonałości technicznej budzą emocje – tak filozofię programu Visign podsumowuje Achim Pohl, stylista z Artefakt Industriekultur.

{jumi [plugins/content/jumi/design.html]}

Elegancka forma i perfekcyjna technika

Płytki Visign for More i Visign for Style nie tylko idealnie komponują się z aranżacją eleganckiej łazienki, ale wręcz stanowią jej dodatkową ozdobę. Szlachetne materiały użyte w serii Visign for More, takie jak chromowany metal i szkło w różnych wariantach kolorystycznych, tworzą ciekawe akcenty stylistyczne. Do wyboru jest aż 18 modeli o różnorodnym designie przeznaczonych do toalet i pisuarów. Płaskie płytki wyglądają, jakby unosiły się w powietrzu, co daje efekt lekkości i elegancji. To idealne uzupełnienie indywidualnego projektu łazienki. Wyrafinowana estetyka łączy się z nowatorską techniką. Dzięki systemowi spłukiwania opartemu na cięgnach Bowdena płytki Visign for More charakteryzują się miękkim, krótkim skokiem przycisków oraz maksymalną niezawodnością. W ofercie są też modele sensitive, działające bezdotykowo, zasilane elektrycznie.
W serii Visign for Style na uwagę zasługuje płytka uruchamiająca przeznaczona do montażu na równi z powierzchnią ściany. Dzięki specjalnej ramce montażowej może być ona również wypełniona dowolnie wybranym materiałem, co pozwala uzyskać jednolitą aranżację.

design łazienka

Komfortowe i ciche – komplety odpływowo-przelewowe Visign

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej tradycyjne baterie wannowe zastępuje się wielofunkcyjnymi zestawami służącymi jednocześnie jako dopływ, odpływ i przelew. Komplety odpływowo-przelewowe Visign to praktyczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Dzięki wyjątkowo małej wysokości zabudowy odpływ jest praktycznie niewyczuwalny, co znacząco wpływa na komfort kąpieli. Armatura z funkcją dopływu w kilka minut napełnia wannę cichym i równomiernym strumieniem. Nowością są zestawy Rotaplex Trio F i Multiplex Trio E. W pierwszym przypadku woda wypływa do wanny z jej dna, tzn. z poziomu położonego poniżej rozety odpływowej. Elektronicznie sterowana armatura Multiplex Trio E umożliwia natomiast regulację temperatury i poziomu wody za pomocą przycisku oraz indywidualne wprowadzanie ustawień przez wielu użytkowników i wywoływanie ich w dowolnym momencie. Pomimo prostego i oszczędnego wzornictwa komplety odpływowo-przelewowe Visign przyciągają wzrok i doskonale prezentują się w nowoczesnych łazienkach.

design łazienka

Estetyka i jakość w jednej linii

Niezwykle estetyczne odwodnienia prysznicowe Visign to idealne rozwiązanie do brodzików kafelkowanych. Nie tylko oddzielają strefę wilgotną od suchej i doskonale odprowadzają nawet duże ilości wody, ale stanowią jednocześnie prawdziwą atrakcję wizualną. Odwodnienia liniowe są wykonane z matowej lub błyszczącej stali nierdzewnej albo z bezpiecznego szkła. Dostępny jest też model, który można wypełnić dowolnie wybranym przez siebie materiałem, na przykład takimi samymi płytkami jak te ułożone na podłodze. Odwodnienia Visign zapewniają wyjątkową swobodę w indywidualnym projektowaniu łazienki. Dzięki zmiennej wysokości zabudowy – od 90 do 150 mm – doskonale nadają się do zastosowania przy remontach.

W skład programu Visign wchodzą także inne produkty łazienkowe, takie jak syfony umywalkowe, ruszty i odpływy narożne czy odpływy do klasycznych brodzików. Wszystkie charakteryzują się eleganckim, oszczędnym designem, wysokiej jakości materiałami i typową dla firmy Viega doskonałością techniczną.

Źródło: Viega

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *