Bosch ProTeam – nowy program dla profesjonalistów

W maju ruszył program o nazwie Bosch ProTeam, który skierowany jest do profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi. W ramach programu profesjonaliści z całej Europy mogą przetestować nowe produkty Boscha z linii niebieskiej oraz stać się ich właścicielami. Można także wymieniać się swoimi doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Platformą komunikacyjną dla nowego projektu jest strona www.bosch-pro-team.com, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie, deklaracja uczestnictwa oraz wyniki testów.

Bosch ProTeam - nowy program dla profesjonalistów Profesjonaliści, którzy wezmą udział w teście, będą mieli do wyboru atrakcyjne, nowe produkty – nowości 2009: od akumulatorowej wiertarko-wkrętarki aż po szlifierkę kątową. Pierwszym narzędziem oferowanym w ramach akcji jest, dostępny na rynku od marca 2009, nowy młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus – Bosch GBH 3-28 DFR Professional.

Profesjonaliści profesjonalistom

Jeśli jesteś profesjonalnym użytkownikiem narzędzi i poszukujesz najnowszych rozwiązań w branży elektronarzędziowej – nowy program Boscha jest właśnie dla Ciebie! – Program Bosch ProTeam oferuje profesjonalistom możliwość przeprowadzenia własnego testu narzędzia i samodzielnego zapoznania się z nowinkami technologicznymi oraz podzielania się swoją opinią z innymi. Program jest projektem międzynarodowym. Biorą w nim udział profesjonalni użytkownicy elektronarzędzi z całej Europy. Stworzyliśmy wyjątkową platformę komunikacyjną, która pozwala udostępniać wyniki testów innym użytkownikom profesjonalnym elektronarzędzi na całym świecie. Myślę, że będzie to niezwykle ciekawe doświadczenie zarówno dla użytkowników narzędzi, jak również dla firmy Bosch – powiedział Marek Krajewski, Brand Manager odpowiedzialny za sprzedaż narzędzi z linii niebieskiej w Polsce. Od maja 2009 użytkownicy profesjonalni mogą przystąpić do Bosch ProTeam i zgłosić się do testowania narzędzi na stronie www.bosch-pro-team.com
Sprawozdania i wyniki testów prowadzonych przez uczestników programu będą publikowane także na tej stronie. Po wykonaniu testu użytkownik może zostać właścicielem testowanego przez siebie narzędzia.

Bosch ProTeam - nowy program dla profesjonalistów

Od bezprzewodowej wiertarko-wkrętarki do szlifierki kątowej

Profesjonaliści, którzy wezmą udział w teście, będą mieli do wyboru atrakcyjne, nowe produkty – nowości 2009: od akumulatorowej wiertarko- wkrętarki aż po szlifierkę kątową. Pierwszym narzędziem oferowanym w ramach akcji jest, dostępny na rynku od marca 2009, nowy młot udarowo- obrotowy z uchwytem SDS-plus – Bosch GBH 3-28 DFR Professional.
Każdy, kto chciałby przeprowadzić indywidualny test narzędzia i przekonać się o jego zaletach, może zgłaszać się do 15 czerwca 2009 pod adresem www. bosch-pro-team.com W porównaniu do innych młotów klasy 3 kg nowy model Boscha przekonuje najwyższą wydajnością i najniższym poziomem drgań. To kompaktowe narzędzie oferuje nie tylko o 20 % wyższą wydajność dłutowania, lecz także odznacza się o 20 % niższym poziomem drgań. Dzięki temu, zapewnia bardziej komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę oraz nadaje się do bardziej wymagających prac związanych z wierceniem i dłutowaniem w betonie i murze.

REKLAMA


W najbliższych miesiącach, będzie również możliwość przetestowania rekordowo wydajnej wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 14,4 V-LI Professional oraz pierwszej na rynku, profesjonalnej wiertarki udarowej GSB 19-2 REA Professional z wbudowanym systemem odsysania pyłu. Na liście przeznaczonych do testu narzędzi pojawią się wkrótce także kolejne nowości z oferty firmy Bosch przeznaczonej dla użytkowników profesjonalnych. Warto zatem częściej zaglądać na stronę internetową, aby nie przegapić okazji do testu ciekawego narzędzia oraz poznać opinie innych profesjonalistów.

Źródło: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *