Caleffi Experience Tour 2019 – Wrześniowe tradycje Caleffi Poland

  Wrześniową tradycją stały się wyjazdy motocyklowe do Włoch organizowane przez Firmę Caleffi Poland. Jak zawsze w pierwszym tygodniu września, zaprosiliśmy naszych Partnerów Biznesowych oraz Osoby Współpracujące, motocyklistów do przeżycia z nami kilku dni w niezwykle emocjonującej podróży jednośladem, której trasa przebiegała przez najpiękniejsze przełęcze Alp oraz brzegami włoskich i szwajcarskich jezior.

  caleffi experience tour 2019 wrzesniowe tradycje caleffi poland 1024x640 - Caleffi Experience Tour 2019 - Wrześniowe tradycje Caleffi Poland

  W tym roku po raz pierwszy, wyjazd współorganizowaliśmy z importerem włoskich marek  motocykli, takich jak: Ducati, Moto Guzzi, Aprilla, Piaggio, Vespa, Firmą Inter Cars S.A. dzięki której mieliśmy okazję odwiedzić  historyczną siedzibę Firmy Moto Guzzi w Mandello del Lario nad brzegiem jeziora Como w północnych Włoszech. Wizyta była o tyle ciekawa, że odbywała się w przeddzień organizowanej przez Firmę Moto Guzzi corocznej imprezy pod hasłem Open House, którą odwiedza ponad trzydzieści tysięcy fanów tej zacnej włoskiej marki.

  Jak co roku celem naszego wyjazdu było dotarcie do siedziby Firmy Caleffi S.P.A. również malowniczo położonej u podnóża największego masywu alpejskiego Monte Rosa w pobliżu jeziora Lago Maggiore na północ od Mediolanu w miejscowości: Fontaneto d’Agogna. Wszyscy zaproszeni przez nas pasjonaci jazdy motocyklem, podczas tego wyjazdu dwadzieścia dwie osoby, mieli okazję odwiedzić nasze Centrum Badawczo Rozwojowe Cubo Rosso, zakłady produkcyjne i zobaczyć na własne oczy jak powstają najbardziej wydajne, produkowane przez nas wyłącznie w Europie, bezpieczne urządzenia w branży HVAC. W tym m.in. odpowietrznik automatyczny ROBOCAL, który jako jedyny na rynku poprzez swoją unikalną  konstrukcję uniemożliwia wyciek medium z instalacji C.O. jednocześnie skutecznie ją odpowietrzając bez konieczności zastosowania systemu AQUASTOP stosowanego od wielu dziesięcioleci do innych linii naszych odpowietrzników na przykład odpowietrzników do grzejników AERCAL.

  Sześć dni w doborowym towarzystwie. Przemierzone ponad 3500 km. Trasa i widoki zapierające dech w piersi. Obcowanie z Inżynierią, historią i techniką nie tylko instalacyjną, ale także dzięki naszemu Partnerowi Firmie Inter Cars i marce Moto Guzzi z motoryzacyjną. Wspaniała pogoda, niebieskie niebo, pełne słońce, a z drugiej strony opady śniegu i gradu nie miały wpływu na wyborny nastrój wielkiej przygody i wspaniałego uczucia przemierzana kolejnych kilometrów tras, które w sposób perfekcyjny i arcyciekawy widokowo oraz technicznie zaplanował jak co roku Krzysztof Szmid z Firmy Caleffi. Na teraz pozostają wspomnienia i piękne zdjęcia oraz filmy, którymi będziemy się z Wami dzielić. Z niecierpliwością czekamy na następny wrześniowy wyjazd w ramach Caleffi Experience Tour tym razem 2020, który będzie już czwartą edycją tej imprezy.

  Dzięki współpracy z Firmą Inter Cars miłośnicy włoskich jednośladów, którzy współpracują z Firmą Caleffi Poland Sp. z o.o. zyskają wkrótce dostęp do wyjątkowych, promocyjnych i limitowanych ofert handlowych w zakresie reprezentowanych przez naszego Partnera włoskich marek takich jak: Moto Guzzi, Aprilla, Ducati czy Vespa i Piaggio.

  Dziękujemy wszystkim którzy osobiście brali udział naszej wyprawie oraz wszystkim którzy nas wspierali!

  Chcesz jechać z nami za rok i przeżyć niezapomnianą przygodę?
  Skontaktują się z nami kolejny motocyklowy wyjazd Caleffi Experience Tour już za rok!
  Wszystkie informacje kontaktowe na: www.caleffi.com

  Czekamy na Ciebie i Twój motocykl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here