Centrala rekuperacyjna CWL-Excellent – wentylacja przyjazna domownikom

Niewiele osób jednak wie, że systemy wykorzystujące zjawisko rekuperacji są przyjazne wszystkim domownikom, również tym zmagającym się z alergiami.

centrala rekuperacyjna cwl excellent wentylacja przyjazna domownikom - Centrala rekuperacyjna CWL-Excellent – wentylacja przyjazna domownikom

Specjalistyczne filtry, które zastosowano w centrali rekuperacyjnej CWL-Excellent firmy Wolf, to przede wszystkim niezawodny sposób na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu alergikom, ale trudno nie docenić dodatkowej korzyści płynącej z ich obecności – łatwiejszego utrzymania domu w czystości. Mniejsza ilość kurzu przedostającego się do wnętrza budynku oznacza bowiem mniej pyłu osadzającego się na meblach. Pozostając w temacie czystości i higieny warto dodać, że centrala rekuperacyjna CWL-Excellent pozwala na wyeliminowanie z pomieszczeń nie tylko kurzu, ale i nadmiaru wilgoci. Dzięki temu nawet w takich wnętrzach, jak kuchnia czy łazienka nie ma ryzyka pojawienia się nieestetycznej i szkodliwej dla zdrowia pleśni.

www.wolf-polska.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGrzejniki płytowe nie takie nudne
Następny artykułKompaktowe węzły cieplne do ścianek działowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here