Centrala rekuperacyjna MHR

  Wprowadzona na polski rynek, przez firmę Mark Polska, centrala rekuperacyjna MHR to rozwiązanie, które sprosta wysokim wymaganiom inwestorów dotyczącym wysokiej jakości powietrza w budynkach kubaturowych oraz oszczędności energii.

  centrala rekuperacyjna mhr - Centrala rekuperacyjna MHR

  Centrala Mark MHR wyposażona jest w płytowy wymiennik ciepła ze strumieniem przeciwnym o sprawności wynoszącej 90%. Tak duży odzysk energii cieplnej z powietrza usuwanego sprawia, że w wielu przypadkach nie jest konieczne dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń. Dzięki wymiennikowi ciepła otrzymuje się komfortową temperaturę w budynku przy niewielkich kosztach eksploatacyjnych.

  Centrale rekuperacyjne MHR o przepływie powietrza od 600 do 16800 m3/h są dostępne zarówno w wersji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W ofercie Mark Polska dostępnych jest wiele modeli central. Wśród nich znajdziemy na przykład urządzenia z podłączeniem górnym lub o wąskiej konstrukcji oraz modele specjalne. Centrala rekuperacyjna MHR dostarczana jest w wersji gotowej do podłączenia i uruchomienia, tzw. „Plug&Play”. Istnieje również możliwość zastosowania wymienników elektrycznych jak i chłodniczych. Centrala MHR sprawdzi się również w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania recyrkulacji.

  Źródło: Mark Polska

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here