Ciepło dla podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju

  Kolejne domy podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju są jeszcze cieplejsze. Nowoczesne urządzenia grzewcze, w ramach długofalowej współpracy z Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, przekazała firma Vaillant.

  cieplo dla podopiecznych sos wioski dzieciecej w bilgoraju - Ciepło dla podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju

  Instalacja kolejnych wysokiej jakości systemów ogrzewania w budynkach największej i zarazem najstarszej w Polsce SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju zakończyła się pod koniec listopada br. Firma Vaillant zamontowała wydajne i przyjazne urządzenia w domu zamieszkałym przez podopiecznych organizacji, a także w budynku, w którym znajdują się pomieszczenia przeznaczone do prowadzenia zajęć z dziećmi, w tym pracownia komputerowa i sala gimnastyczna.

  – Cieszymy się, że ponownie mogliśmy pomóc SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni, że realizujemy projekt, który w istotny sposób przyczynia się do stworzenia jak najlepszych warunków dla zamieszkujących ją dzieci oraz ich opiekunów. To nie koniec naszej współpracy – mówi Anna Augustyniak z Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o.

  cieplo dla podopiecznych sos wioski dzieciecej w bilgoraju 1 - Ciepło dla podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju

  To nie pierwsza tego typu pomoc przekazana przez firmę Vaillant – światowego eksperta w zakresie nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań grzewczych oraz wentylacyjnych. Vaillant od 2013 r. wspiera modernizację urządzeń grzewczych w SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju. Dostarczone przez firmę nowoczesne rozwiązania zapewniają ciepło oraz ciepłą wodę użytkową mieszkańcom SOS Wioski Dziecięcej. Zastąpiły one starsze i nieefektywne urządzenia, umożliwiając ograniczenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie oraz energię elektryczną. Co więcej, specjaliści Vaillant dbają o bieżący przegląd funkcjonujących już instalacji i ich utrzymanie w optymalnym stanie.

  – W budynkach, w których zainstalowano nowe urządzenia zrobiło się o wiele cieplej. Nowe instalacje zamontowano nie tylko w domach SOS ale także w salach, gdzie dzieci rozwijają swoje pasje. Teraz dzieci jeszcze chętniej uczestniczą w ćwiczeniach w sali sportowej czy zajęciach komputerowych. Pragniemy, aby nasi podopieczni mieli ciepły i przyjazny dom. Pomoc, którą otrzymaliśmy od firmy Vaillant, jest dla nas bardzo ważna – mówi Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

  Źródło: Vaillant

  test
  Poprzedni artykułZanim kupisz polisę sprawdź, kto ma najlepszą likwidację szkód i kto naprawdę dba o Twoje bezpieczeństwo?
  Następny artykułNowa kamera Fluke z serii użytkowej TiS75 – jeszcze wyższa jakość obrazu i komfort diagnostyki

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here