Czarne produkty łazienkowe firmy Viega – stylowe detale, które robią różnicę.

Czerń jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najciekawszych trendów łazienkowych. Projektanci i klienci szczególnie chętnie stawiają na armaturę oraz akcesoria w tym kolorze. Firma Viega ma w swojej ofercie szeroki wybór eleganckich czarnych produktów, takich jak przyciski uruchamiające z serii Visign, odpływy liniowe, czy korki do wanien i brodzików. Pozwalają one stworzyć harmonijną kompozycję z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Czarne produkty są obecnie jednym z najpopularniejszych trendów łazienkowych. Dotyczy to zwłaszcza armatury i akcesoriów, takich jak przyciski uruchamiające, ruszty odpływów prysznicowych, czy zestawy wyposażeniowe do wanien.

Wybierając armaturę, czy akcesoria do swojej łazienki nie musimy ograniczać się do stali nierdzewnej i chromu. Wiodący producenci proponują dzisiaj oryginalne rozwiązania kolorystyczne, a prawdziwym hitem ostatnich sezonów jest niewątpliwie czerń. Produkty w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko i mogą stanowić ciekawy akcent stylistyczny, przełamujący aranżację lub korespondujący z innymi elementami wyposażenia. Czerń ma jednocześnie wiele odcieni i wariantów. Firma Viega oferuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło czy stal nierdzewna w wersji błyszczącej, szczotkowanej lub matowej. Dzięki temu każdy może wybrać design najlepiej odpowiadający indywidualnym gustom.

Szeroka oferta przycisków uruchamiających

Viega to jeden z liderów w kategorii systemów zabudowy podtynkowej. Spłuczkę Prevista można łączyć ze wszystkimi nowymi modelami przycisków Visign, o różnorodnym wzornictwie, wykonanymi z różnych materiałów. Oferta obejmujerównież liczne warianty w kolorze czarnym. Przyciski Visign for Style 23 i Visign for Style 24 dostępne są na przykład jako czerń błyszcząca lub matowa, z tworzywa ABS lub akrylu imitującego szkło, a także w wersjach łączących oba rodzaje powierzchni lub zawierających elementy o innej barwie.

REKLAMA

Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Przycisk Visign for More 205 sensitive wykonany jest z czarnego szkła. Technologia bezdotykowego spłukiwania gwarantuje najwyższy poziom higieny.

Bardzo ciekawe rozwiązania wzornicze znajdziemy w serii Visign for More. Wykonane ze stali nierdzewnej przyciski Visign for More 201, Visign for More 204 i Visign for More 200 oferowane są w oryginalnym odcieniu matowej czerni. Ten ostatni model dostępny jest również w wersji z czarnego szkła. Szklana, czarna powierzchnia to także znak rozpoznawczy bezdotykowego przycisku Visign for More 205 sensitive, gwarantującego użytkownikom najwyższy poziom higieny.

Efektowne akcenty pod prysznicem

Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Minimalistyczny odpływ Advantix Vario dostępny jest również z czarnym matowym rusztem ze stali nierdzewnej.

W nowoczesnych łazienkach tradycyjny brodzik prysznicowy coraz częściej zastępowany jest praktycznym odpływem liniowym. Najbardziej widocznym elementem takiego rozwiązania jest oczywiście ruszt wbudowany w posadzkę. Również w tym przypadku warto rozważyć wybór produktu w kolorze czarnym, który może być subtelną ozdobą strefy prysznica. Oba najpopularniejsze odpływy firmy Viega, czyli Advantix Vario i Advantix Cleviva oferowane są także w wersji z czarnym rusztem.

Advantix Vario to minimalistyczny odpływ o szerokości zaledwie 20 mm, który harmonijnie wtapia się w posadzkę. Jego długość można dowolnie skracać w zakresie 1200-300 mm. Rozwiązanie to dostępne jest w wersji podłogowej lub ściennej. W obu przypadkach możemy zdecydować się na ruszt ze stali nierdzewnej w kolorze czarny mat.

Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Stalowy profil odpływu Advantix Cleviva w wersji czarnej szczotkowanej prezentuje się bardzo efektownie.

Advantix Cleviva łączy w sobie unikalne możliwości aranżacyjne odpływu liniowego z praktycznymi zaletami odwodnienia punktowego. Woda jest tutaj odprowadzana w wąskim, ozdobnym profilu ze stali nierdzewnej do centralnego wpustu. Od tego roku profile dostępne są również w wersji czarnej szczotkowanej, odpowiadającej najnowszym trendom wzorniczym.

Do wanien i brodzików

Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Czarne produkty łazienkowe firmy Viega - stylowe detale, które robią różnicę.
Asortyment firmy Viega obejmuje obecnie atrakcyjne czarne matowe zestawy wyposażeniowe do odpływów wannowych Multiplex (po lewej) oraz kołpak do odpływów brodzikowych Tempoplex (po prawej).

Komplety odpływowo-przelewowe do wanien i odpływy do brodzików to kolejne kategorie, w których Viega od dawna należy do liderów na rynku. Pokrętła i korki od tych produktów standardowo oferowane są w kolorze chromowanym. Również w tym przypadku możemy jednak postawić na bardziej oryginalne rozwiązanie. Asortyment firmy Viega obejmuje obecnie atrakcyjne czarne matowe zestawy wyposażeniowe Visign M5 do odpływów wannowych Multiplex i Visign MT5 do odpływów Multiplex Trio (z napełnianiem przez przelew) oraz kołpak do odpływów brodzikowych Tempoplex. Pokrętła i korki Viega w kolorze matowej czerni, podobnie jak inne akcesoria łazienkowe, znakomicie pasują do czarnych armatur, które cieszą się ostatnio wyjątkową popularnością wśród klientów

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *