Dla higieny, oszczędności i komfortu – antybakteryjne przyciski spłukujące TECE

Łazienka czy toaleta to pomieszczenia, w których szczególnie ważna jest higiena i czystość. Jednak ze względu na sprzyjające warunki, takie jak ciepło oraz wysoka wilgotność powietrza, miejsca te są również doskonałym środowiskiem do rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów, mogących wpłynąć na zdrowie człowieka. Antybakteryjne przyciski spłukujące TECE z jonami srebra pomagają w walce z bakteriami i utrzymaniu nieskazitelnej czystości w toalecie.

Srebro w walce z bakteriami

Znane od lat antybakteryjne właściwości srebra, wykorzystywane z powodzeniem w medycynie, posłużyły inżynierom firmy TECE do stworzenia nowoczesnego systemu przycisków TECE w wersji antybakteryjnej. Przyciski antybakteryjne TECE, przeznaczone do spłuczek podtynkowych, posiadają atest higieniczny przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny oraz certyfikat Sanitized Labor Burgdof, Szwajcaria. Innowacyjna technologia zastosowana w produktach TECE polega na dodaniu jonów srebra, które hamują rozwój bakterii i grzybów, do wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z którego wykonano przyciski. Obecność jonów srebra, gęsto rozmieszczonych w całej masie tworzywa przycisku, gwarantuje stałą ochronę przed bakteriami przez cały okres użytkowania, bez konieczności stosowania agresywnych środków dezynfekcyjnych.

Ochrona antybakteryjna w miejscach użyteczności publicznej

O czystość w domowej łazience dbają domownicy, jednak poza domem nie mamy takiej pewności w kwestii higieny. W szpitalach, szkołach, hotelach, na stacjach benzynowych, pływalniach, dworcach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie z toalet korzystają setki ludzi, ryzyko kontaktu z drobnoustrojami wzrasta diametralnie. Dlatego właśnie w tych miejscach warto zastosować nowoczesną technologię, polegającą na wykorzystaniu jonów srebra o właściwościach antybakteryjnych, zastosowaną w przyciskach spłukujących TECE w wersji antybakteryjnej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że korzystając z domowej lub też publicznej toalety, nie przenosimy szkodliwych mikroorganizmów.

REKLAMA


Oszczędnie, estetycznie i komfortowo

Niezawodne mechanizmy spłukujące firmy TECE wyposażone są w oszczędny zawór spustowy nagrodzony nagrodą „DESIGN PLUS” 2009, za rozwiązanie techniczne oszczędzające wodę oraz funkcjonalne wzornictwo. Dwudzielny system spłukiwania umożliwia spłukiwanie ekonomiczne na poziomie 3 litrów oraz spłukiwanie tzw. „pełne” z możliwością regulacji ilości spłukiwanej wody w zakresie 4,5 l, 6l., 7,5l. oraz 9 l. (standardowo spłuczki ustawione są na 3/6 litra). To innowacyjne rozwiązanie zapewnia możliwość dostosowania wielkości strumienia wody do potrzeb użytkownika, a co za tym idzie oszczędne gospodarowanie wodą. Przyciski oferowane przez firmę TECE to uniwersalna propozycja zarówno do domowych toalet, jak i luksusowych salonów kąpielowych. Uniwersalna, estetyczna forma idealnie wpasowuje się w klasyczne, a także bardziej wyrafinowane aranżacje.

 

TECE – asortyment przycisków uruchamiające do WC w wersji antybakteryjnej:

  • TECEambia biały antybakteryjny (pojedynczy), nr katalogowy 9.240.140, cena netto 114,00 zł
  • TECEambia biały antybakteryjny (podwójny), nr katalogowy 9.240.240, cena netto 114,00 zł
  • TECEloop biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.240.640, cena netto 188,00 zł
  • TECE – asortyment przycisków uruchamiających do pisuaru w wersji antybakteryjnej:
  • TECEloop biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.242.640, cena netto 281,00 zł
  • TECEambia biały antybakteryjny, nr katalogowy 9.242.140, cena netto 239,00 zł

„TECE” Sp. z o.o.
Ul. Wrocławska 61
57-100 Strzelin

tece@tece.pl

www.tece.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *