Strona główna Katalog produktów Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych

Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych

Syfon z czujnikiem sterujący spłukiwaniem pisuarów

Syfon do pisuarów z czujnikiem firmy Viega jest niezwykle wygodny zarówno dla użytkowników, jak i dla właściciela obiektu. Czujnik montowany jest bezpośrednio w syfonie i połączony z nim na stałe. Pasuje do większości dostępnych na rynku pisuarów i niezawodnie uruchamia spłukiwanie w zależności od przepływu i różnicy temperatur.

Kaldewei Secure Plus – komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej.

Kąpiel w kwadratowej kabinie KOŁO

Wybór kabiny prysznicowej to nie tylko decyzja o wymiarach, kolorze profili, rodzaju wypełnienia ścianek, ale także kwestia kształtu.

Jak wykorzystać oświetlenie w aranżowaniu łazienki?

Urządzanie łazienki, to nie jest prosta sprawa, jeśli pod uwagę weźmie się to, że ma być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Jedną z najbardziej istotnych kwestii dotyczących aranżacji tego pomieszczenia jest oświetlenie.

Płytki uruchamiające Visign for style 12: teraz w wersji ze szkła

Proste linie oraz funkcjonalny design sprawiają, że płytki uruchamiające Visign for Style 12 należą do najchętniej kupowanych produktów firmy Viega.

TECHNOLOGIA w połączeniu z estetyką

Utworzona w 1958 roku spółka SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc rozdrabniacz do WC. Sanirozdrabniacz SFA, umożliwia dzisiaj instalowanie toalet, łazienek, kuchni lub pralni w każdym miejscu budynku czy mieszkania bez poważnych i kosztownych prac remontowych.

Studio Neufeld & Stein – wzornictwo jako suma trendów

Za wzornictwo produktów KLUDI odpowiada jedno z najbardziej cenionych niemieckich studiów projektowych. Zdaniem Michaela Steina, jednego z jego założycieli, tworzenie produktów spełniających oczekiwania klientów wymaga uważnego śledzenia i analizowania trendów obecnych w różnych dziedzinach.

Niezastąpiona w każdej łazience – bateria umywalkowa i bidetowa z rączką...

Nowoczesna i funkcjonalna doskonała do wnętrza współczesnej łazienki. Bateria umywalkowa i bidetowa z rączką natrysku należąca do kolekcji Metalia 56 jest najlepszą propozycją dla zwolenników komfortu i praktycznych rozwiązań. To urządzenie wygodne i łatwe w użytkowaniu. Prosty sposób obsługi baterii zapewnia przycisk z funkcją auto-stop umieszczony w widocznym miejscu na rączce natrysku. Poprzez naciśnięcie przycisku możemy szybko zmienić przepływ wody z baterii na natrysk.

Dla higieny, oszczędności i komfortu – antybakteryjne przyciski spłukujące TECE

Łazienka czy toaleta to pomieszczenia, w których szczególnie ważna jest higiena i czystość. Jednak ze względu na sprzyjające warunki, takie jak ciepło oraz wysoka wilgotność powietrza, miejsca te są również doskonałym środowiskiem do rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów, mogących wpłynąć na zdrowie człowieka. Antybakteryjne przyciski spłukujące TECE z jonami srebra pomagają w walce z bakteriami i utrzymaniu nieskazitelnej czystości w toalecie.

Zobacz także