Strona główna Katalog produktów Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych

Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych

Toalety myjące – nowy standard WC

Toalety myjące to nowe, dostępne na rynku rozwiązanie opracowane przez producentów systemów sanitarnych. Bezsporną jego zaletą jest odniesienie komfortu życia i higieny – nie...

Uniwersalny odpływ do każdej łazienki – kompletne zestawy Viega Advantix

Elastyczność i możliwość łączenia ze sobą różnych elementów to jedna z kluczowych zalet modułowego systemu odpływów Viega Advantix. Niektórzy klienci i partnerzy handlowi cenią...

Suche ręce w kilka sekund

Suszenie rąk nigdy nie było prostsze.

Nowe komplety z serii Multiplex – poziom wody w wannie wyższy...

Komplety odpływowo-przelewowe Multiplex firmy Viega należą już do klasyków w dziedzinie wyposażenia łazienki.

Więcej niż stelaż – uniwersalny system instalacji sanitarnych TECEprofil

TECEprofil to kompletny system do zabudowy przedściennej typu suchego oraz do budowy ścian instalacyjnych z gips-kartonu, składający się ze stelaży podtynkowych i profili do instalacji sanitarnych.

Syfon z czujnikiem sterujący spłukiwaniem pisuarów

Syfon do pisuarów z czujnikiem firmy Viega jest niezwykle wygodny zarówno dla użytkowników, jak i dla właściciela obiektu. Czujnik montowany jest bezpośrednio w syfonie i połączony z nim na stałe. Pasuje do większości dostępnych na rynku pisuarów i niezawodnie uruchamia spłukiwanie w zależności od przepływu i różnicy temperatur.

Kaldewei Secure Plus – komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej.

Kąpiel w kwadratowej kabinie KOŁO

Wybór kabiny prysznicowej to nie tylko decyzja o wymiarach, kolorze profili, rodzaju wypełnienia ścianek, ale także kwestia kształtu.

Jak wykorzystać oświetlenie w aranżowaniu łazienki?

Urządzanie łazienki, to nie jest prosta sprawa, jeśli pod uwagę weźmie się to, że ma być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Jedną z najbardziej istotnych kwestii dotyczących aranżacji tego pomieszczenia jest oświetlenie.

Płytki uruchamiające Visign for style 12: teraz w wersji ze szkła

Proste linie oraz funkcjonalny design sprawiają, że płytki uruchamiające Visign for Style 12 należą do najchętniej kupowanych produktów firmy Viega.