Dlaczego warto, czyli o najnowszej generacji pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i klimatyzatorów oraz współpracy z marką Beretta

Wieloletnie doświadczenie, zaawansowane technologie, produkty znane nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Te cechy definiują markę Beretta – producenta pomp ciepła, kotłów gazowych oraz klimatyzatorów. Współpraca z tą marką przynosi partnerom biznesowym, instalatorom, serwisantom wiele korzyści, a użytkownikom urządzeń – spokój, bezpieczeństwo i komfort cieplny w domu.

Dlaczego warto, czyli o najnowszej generacji pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i klimatyzatorów oraz współpracy z marką Beretta

Pompy ciepła marki Beretta mogą ogrzewać dom jako jedyne urządzenie grzewcze

Model HYDRO UNIT M, który jest pompą typu powietrze-woda. Może służyć do ogrzewania domu, a w połączeniu z klimakonwektorem zapewni latem przyjemne ochłodzenie, zastępując klimatyzator. To nie wszystko – podgrzewa także wodę użytkową. Hydro Unit M jest wyposażona w sprężarkę rotacyjną z technologią DC-Inverter, a to oznacza, że bez problemu pracuje podczas mrozów oraz okresów przejściowych, płynnie modulując swoją mocą. Funkcja antyzamarzaniowa chroni cały system, w szczególności części hydrauliczne, przed uszkodzeniem przy dużych mrozach. Pracuje w zakresie temperatury od -25°C do +43°C. Przy tym to urządzenie energooszczędne, co obniża koszty eksploatacji domu.

Dlaczego warto, czyli o najnowszej generacji pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i klimatyzatorów oraz współpracy z marką Beretta

Innowacyjne kołty kondensacyjne zgodne z programem CZYSTE POWIETRZE

Jeśli jednak właściciel domu nie jest przekonany do pomp ciepła, woli ogrzewać dom gazem, marka Beretta w odpowiedzi na tą potrzebę proponuje innowacyjne kotły kondensacyjne np. MYNUTE X. Posiadają wymiennik kondensacyjny wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 L, który oferuje najlepszą możliwą wydajność. Dostępne w wersji jedno- i dwufunkcyjnej (Mynute X 25C, Mynute X 20R i Mynute X 30R). Bardzo dobrze zdają egzamin w modernizowanej instalacji, ponieważ mają wysoką odporność na korozyjne działanie kondensatu i ograniczoną do minimum możliwość powstawania tlenków oraz innych negatywnych zjawisk elektrochemicznych. To kotły o bardzo wysokiej wydajności, o elastyczności instalacji, z wbudowanym zaworem antyzwrotnym spalin, niskim zużyciem gazu i szerokim zakresem modulacji. Jeśli dodać do tego możliwość zdalnego sterowania przy użyciu mobilnej aplikacji, to kocioł MYNUTE X staje się doskonałym wyborem do domów jednorodzinnych.

REKLAMA

Klimatyzatory Breva do chłodzenia oraz ogrzewania

Model Breva marki Beretta to urządzenie, które może być używane cały rok – w lecie, gdy pojawią się upały, a także podczas jesiennych i zimowych dni, ponieważ posiada również funkcję grzania. To ścienne urządzenia typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku. Do wyboru jest 12 wersji o mocy od 2,6 do 7 kW. W ofercie posiadamy zestawy, gdzie jedna jednostka zewnętrzna może pracować nawet z czterema jednostkami wewnętrznymi. Klimatyzatory Breva, osiągają klasę efektywności A++, a to oznacza niskie koszty eksploatacji. Alternatywą dla klimatyzacji są wcześniej wspomniane pompy ciepła, które posiadają funkcję chłodzenia.

Wsparcie wykwalifikowanych inżynierów

Partnerzy i instalatorzy przeszkoleni przez fachowców z Beretta mogą liczyć na wsparcie w postaci pomocy technicznej oraz fachowego doradztwa. A jeśli ktoś chce się dowiedzieć, jak rozwiązać najczęściej pojawiające się problemy przy montażu czy serwisowaniu, znaleźć odpowiedzi na pytania nurtujące użytkowników naszych produktów, to mamy przygotowaną serię krótkich filmów edukacyjnych dostępnych na kanale Youtube: Beretta Heating Polska. Warto obejrzeć, bo to wiedza wprost z praktyki i doświadczenia.

Dlaczego warto, czyli o najnowszej generacji pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i klimatyzatorów oraz współpracy z marką Beretta

Weekend z Ferrari dla partnerów marki Beretta

Benefit Beretta jest programem dedykowanym naszym partnerom – instalatorom i serwisantom. Uczestnicy otrzymują nagrody w zamian za punkty zbierane przy zakupach produktów Beretta.
Głównym celem Uczestnika tego Programu jest możliwość spełnienia marzenia i wygrania auta marki Ferrari na weekend, a dodatkowo skorzystania z wielu benefitów, m.in. stałego przychodu z montażu i uruchamiania urządzeń marki Beretta czy też voucherów do takich sklepów, jak: Allegro, Zalando, EURO RTV AGD, wakacje.pl oraz kart podarunkowych na stacje paliw. W drugim roku działania programu marka Beretta przygotowała nie lada niespodziankę – wszystkie wartości punktowe produktów zostały podwojone!
Aby zarejestrować zakupione produkty, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i wpisać w zakładce „Rejestracja produktu” numer seryjny urządzenia, a punkty zostaną automatycznie naliczone na koncie. Rejestracji można dokonać również korzystając z dedykowanej bramki SMS. Zakup produktu musi nastąpić w czasie trwania programu. Zwycięzcę czeka weekend za kółkiem w Ferrari!

Więcej informacji na temat programu http://www.benefit-beretta.pl/ Emocje gwarantowane!

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *