Dmuchaj na alergie

Wybierając klimatyzator, warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, wykraczające poza same właściwości chłodzące urządzenia. Wyposażenie klimatyzacji w funkcje biofiltracji powietrza, zapewni osobom przebywającym w pomieszczeniu komfort i zdrowie.

Klimatyzator Fujiaire ES 24 RC wyposażony w biofiltr

Coraz częściej cierpimy na różnego rodzaju alergie, bardzo ważne jest zatem dbanie o czystość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy. Klimatyzator Fujiaire ES 24 RC wyposażony w biofiltr efektywnie dezynfekuje nawet 95% szkodliwych mikrocząstek, takich jak grzyby, wirusy oraz ok. 99% unoszącego się w pomieszczeniu, pełnego alergenów kurzu. Usunięte drobnoustroje pozostają w filtrze i nie powracają do obiegu powietrza. Dla alergików, to właśnie niewidoczne gołym okiem roztocza są największym zagrożeniem. Drobnoustroje te, pozostające w obiegu powietrzu, dostają się do naszych dróg oddechowych, zwiększając ryzyko schorzeń, takich jak np. niebezpieczna dla zdrowia astma. Dlatego funkcja jonizacji powietrza, którą posiada Fujiaire 24 RC usuwa jony dodatnie, unieruchamiając mikroby, przy jednoczesnym wypełnieniu pomieszczenia świeżym, czystym powietrzem.

 
Klimatyzator kasetonowy Klimatyzator kasetonowy

Nowoczesne funkcje

Model Fujiaire ES 24 RC jest klimatyzatorem wysokiej klasy, nie poddającym się obciążeniom spowodowanym upałami i sprawującym pieczę nad dobrą kondycją powietrza w pomieszczeniach zamkniętych, z uwzględnieniem jego biofiltracji.
– Przepływ powietrza w tym modelu wynosi ponad 1000 m³ na godzinę, co daje najwyższy wynik w swojej klasie – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS. Kiedy nastąpi nieprzewidziany brak w dostawie prądu, w chwilę po przywróceniu energii elektrycznej, funkcja RESTART uruchomi ponownie klimatyzator i wszystkie jego funkcje. Innowacją jest również dostępna w opcji funkcja przystawki TELE, która umożliwi „skontaktowanie” się klimatyzatorem, gdy przebywamy poza domem. Dzwoniąc na numer telefonu domowego, uruchomimy klimatyzację, która zdąży odpowiednio schłodzić pomieszczenie przed naszym powrotem.

REKLAMA


Klimatyzator ścienno - sufitowy Klimatyzator ścienno – sufitowy
Klimatyzator ścienny Klimatyzator ścienny
 

Źródło: Lars

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *