Dobra zmywarka do 3000 zł – zestawienie polecanych urządzeń marki Siemens

Szukasz dobrej zmywarki do eleganckiej kuchni w zabudowie? Sprawdź propozycje marki Siemens! Sprzęty tego producenta cenione są za intuicyjną obsługę i innowacyjne rozwiązania. Dowiedz się, jaki model za mniej niż 3000 zł najlepiej kupić!

Dobra zmywarka do 3000 zł - zestawienie polecanych urządzeń marki Siemens

Zmywarka do zabudowy – czy to dobre rozwiązanie?

Urządzasz kuchnię i chcesz, by twoje wnętrze było eleganckie i spójne? Wybierz sprzęty w zabudowie! To kosztowne rozwiązanie, ale jednocześnie – inwestycja na dłużej. Zwłaszcza obudowana zmywarka prezentuje się atrakcyjnie – trudno bowiem dobrać wolnostojący model, który wizualnie nie zaburzy ciągu mebli kuchennych. Model do zabudowy to zwykle innowacyjny sprzęt, który łatwo utrzymać w czystości. Pamiętaj jednak, że często wybór sprzętów tego typu jest mniejszy niż w przypadku opcji wolnostojących, a montaż to bardziej złożona sprawa.

Jak wybrać zmywarkę? Najważniejsze kwestie

Gdy jesteś już przekonany, że zmywarka do zabudowy to opcja dla ciebie, czas określić, czy szukasz modelu o szerokości 45 czy 60 cm. Ten pierwszy lepiej sprawdzi się w kompaktowych pomieszczeniach – niewielkich aneksach kuchennych czy kuchniach w kawalerkach. To dobry wybór dla singla lub pary. Nie będzie jednak udanym zakupem dla większej rodziny lub współlokatorów dzielących kuchnię. Tam zdecydowanie lepszym pomysłem będzie pełnowymiarowa zmywarka! Model 60-centymetrowy to również dobra opcja dla osób, które lubią piec i gotować – trudno przy tym uniknąć dużej liczby naczyń do zmywania.

REKLAMA

Na jakie aspekty jeszcze zwrócić uwagę, porównując poszczególne sprzęty? Przeanalizuj:

 • wymiary urządzenia;
 • pojemność (wyrażona w liczbie kompletów naczyń);
 • klasę energetyczną;
 • zużycie wody;
 • generowany hałas;
 • zabezpieczenia;
 • programy zmywania;
 • zastosowane technologie;
 • dodatkowe funkcje;
 • zabezpieczenia;
 • intuicyjne sterowanie.

Sprzęty Siemens zbierają pozytywne recenzje użytkowników właściwie niezależnie od modelu. Dlatego jeśli szukasz trwałej i niezawodnej zmywarki, rozejrzyj się wśród propozycji tego producenta!

Polecane zmywarki Siemens do 3000 zł

Jaki sprzęt do 3000 zł znajdziesz w ofercie Siemens? Jeśli chcesz zaoszczędzić, sprawdź sprzęty o szerokości 45 cm – są tańsze niż 60-centymetrowe. W zakładanej kwocie znajdziesz jednak oba typy zmywarek. Zobacz najchętniej kupowane!

 • SIEMENS SN61HX08VE – 60-centymetrowy model za nieco ponad 2000 zł. Klasa energetyczna sprzętu to E. Jednocześnie umyjesz 14 kompletów naczyń – możesz do tego korzystać z pięciu programów. Wśród największych atutów urządzenia trzeba wymienić kompatybilność z aplikacją mobilną Home Connect. Z kolei varioSpeed ​​Plus pozwoli ci nawet trzykrotnie przyspieszyć program zmywania. O efektywne zmywanie przy oszczędnym użyciu detergentu zadba Asystent Dozowania. Aqua Sensor kontroluje zaś zużycie wody. Możesz włączyć też zmywarkę z połową załadunku!
 • SIEMENS SN53ES14VE – sprzęt o podobnych wymiarach, w którym zmieści się 13 kompletów naczyń. Umyjesz je, korzystając z jednego z sześciu programów. Docenisz również klasę energetyczną urządzenia – w tym modelu to C. Znajdziesz tu wiele innowacyjnych rozwiązań, z Home Connect na czele. Oprócz tego czeka na ciebie Automatyczne rozpoznawanie detergentu i Aqua Sensor.
 • SIEMENS SR65ZX23ME – mniejszy model o szerokości 45 cm. Pojemność sprzętu za niemal 3000 zł to 10 kompletów naczyń. Umyjesz je przy użyciu jednego z sześciu programów. Masz tutaj Home Connect i varioSpeedPlus. Przydatnym rozwiązaniem jest timeLight – czas potrzebny do zakończenia zmywania wyświetlany jest na podłodze.

Chcesz poznać inne sprzęty tego producenta i ocenić, który z nich najlepiej nadaje się do twojej kuchni? Sprawdź zmywarki do zabudowy Siemens w sklepie MediaMarkt!

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *