Dokładne pobijanie – nowe poziomice od NEO

  Krzywo położona glazura czy terakota to zmora wielu domów i mieszkań. Chcąc uniknąć tego typu błędów wykonawczych, warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt pomiarowy. Marka NEO wprowadziła na rynek trzy nowe poziomnice do pobijania, które sprawdzą się w pracach wymagających precyzji.

  dokladne pobijanie - Dokładne pobijanie - nowe poziomice od NEO

  Poziomnica to jedno z podstawowych narzędzi pomiarowych, które znajduje zastosowanie zarówno na budowie, jak i w trakcie domowych remontów. W ofercie marki NEO pojawiły się trzy nowe poziomnice o długościach 400, 600 i 800 mm. O jakości nowych narzędzi mierniczych świadczy przede wszystkim dokładność pomiaru i precyzja wykonania. Najkrótsza z poziomnic została wyposażona w dwie, a dłuższe w trzy libelle umożliwiające odczyt wyniku pomiaru. Dokładność pomiaru wynosi aż 0,5 mm/m. Dodatkowo frezowana powierzchnia miernicza poprawia precyzję odczytu. Całe narzędzie wykonano z odlewu aluminiowego, co gwarantuje jego trwałość. Wszystkie poziomnice zostały wyposażone w frezowane kowadełka do pobijania (jedno w przypadku krótszej i dwa w dłuższych modelach). Nowe narzędzia pomiarowe NEO posiadają otwory do zawieszania, ułatwiające ich przechowywanie.

  dokladne pobijanie 1 - Dokładne pobijanie - nowe poziomice od NEO

  Więcej informacji na temat nowych poziomnic i pozostałych narzędzi marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.

  reklama

  dokladne pobijanie 2 - Dokładne pobijanie - nowe poziomice od NEO

  Źródło: NEO

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułNowa gama urządzeń odsysających pył od DeWALT
  Następny artykułPancerz dla izolacji – system metalowych osłon Okabell

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here