Dolnośląski Gryf dla Capricorn

W poniedziałek 21 października, w Teatrze Capitol we Wrocławiu odbyła się Uroczysta Gala X Jubileuszowego Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, na której wręczone zostały nagrody w najbardziej prestiżowym wyróżnieniu biznesowym w regionie.

Dolnośląski Gryf dla Capricorn

Konkurs organizowany jest z inicjatywy Zachodniej Izby Gospodarczej we współpracy ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i co roku przyciąga zainteresowanie wielu firm i instytucji z regionu Dolnego Śląska.

Dla Capricorn S.A. nie był to pierwszy konkurs, do którego startowaliśmy w tym roku ale po raz pierwszy walczyliśmy o Dolnośląskiego Gryfa -tym bardziej jest to duże zaskoczenie i jednocześnie ogromne wyróżnienie dla firmy.

REKLAMA


Członkowie Kapituły Konkursu, w tym roku postanowili docenić przede wszystkim te firmy, które mogą pochwalić się stabilną sytuacją ekonomiczną, zaangażowaniem w rozwój nowych technologii, inwestycjami w kapitał ludzki oraz silną pozycją w branży – a taki właśnie jest Capricorn S.A. i to już od dobrych kilkunastu lat.

Zwycięską statuetkę Gryfa za szczególne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa średniego i dużego – odebrał Maciej Dobrowolski – Prezes Zarządu Capricorn S.A. :

„W ciągu ostatnich kilku lat przeszliśmy prawdziwą metamorfozę zwiększając prawie 4-krotnie liczbę pracowników do blisko 250 oraz realizując inwestycje o łącznej wartości ponad 14 mln zł, z czego ponad 80% to inwestycje w nowoczesne, innowacyjne technologie. Nasze zwycięstwo w tegorocznej jubileuszowej X edycji konkursu „ Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to nie ukrywam duże zaskoczenie, ale tym większa satysfakcja i wyróżnienie.

Z roku na rok odnotowujemy wzrost sprzedaży, zdobywamy nowe rynki, rozwijajmy nasz park technologiczny i sukcesywnie zwiększamy zespół. Cieszy mnie fakt, że mogliśmy stanąć na scenie w gronie zwycięzców i laureatów Dolnośląskich Gryfów , takie chwile napawają dumą i satysfakcją, że robimy dobrą robotę.”

Dolnośląski Gryf dla Capricorn

Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf od 10 lat promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych. Dolnośląski Gryf to wyjątkowe podziękowanie dla tych, którzy tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *