Dziennikarze w czeskiej fabryce Novaservis

Spółka Ferro, drugi największy gracz na polskim rynku armatury oraz komponentów instalacji sanitarnych i grzewczych, przejęła czeską spółkę Novaservis, lidera na czeskim rynku oraz drugiego gracza na słowackim rynku armatury sanitarnej i instalacyjnej.

Podczas zwiedznia fabryki dziennikarze mogli przekonać się jaki potencjał zyskała Spółka Ferro przejmując Novaservis.Podczas zwiedznia fabryki dziennikarze mogli przekonać się jaki potencjał zyskała Spółka Ferro przejmując Novaservis.

W 2010 r. łączna sprzedaż Grupy, z uwzględnieniem Novaservis, to ok. 1,5 mln sztuk baterii oraz ponad 8 mln zaworów. Natomiast skonsolidowane przychody ze sprzedaży w ujęciu pro forma Grupy Ferro, z uwzględnieniem Novaservis, wyniosłyby w 2010 r. 268 mln złotych. Jak wygąlda produkcja akcesorii łazienkowych oraz baterii w fabryce Novaservis w czeskim Znojmo, mogli przekonać się polscy dziennikarze. Na początku czerwca przebywaliśmy w Czechach, gdzie zaprezentowano nam cały proces produkcji i dystrybucji Noveaservis. Na podstawie tego co zaobserwowaliśmy śmiało możemy powiedzieć, że jest to bardzo nowoczesna spółka o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej.

Źródło: redakcja

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze