„Roadshow 2011” – dynamiczna impreza prezentująca nowości w branży instalacyjnej

Niezwykłe połączenie informacji, rozrywki, akrobatyki artystycznej i muzyki – „Roadshow” to objazdowa impreza firmy Viega przeznaczona dla specjalistów z branży: instalatorów, handlowców, projektantów.

„Roadshow 2011” – dynamiczna impreza prezentująca nowości w branży instalacyjnej

Podróż rozpoczęła się 9 kwietnia w Berlinie. Przez osiem tygodni „Roadshow 2011” odwiedzał kolejne niemieckie i austriackie miasta, goszcząc w największych halach widowiskowych od Hamburga do Salzburga. Ostatnim przystankiem imprezy zorganizowanej pod hasłem „Viega wzbudza emocje” była Lanxess Arena w Kolonii, gdzie 1 czerwca miał miejsce finałowy spektakl.

Każda z imprez z cyklu „Roadshow” podzielona była na kilka bloków tematycznych. Ważnym tematem omawianym podczas imprez przez naukowców z Uniwersytetu w Bonn było „Utrzymanie jakości wody użytkowej”. Poruszali oni kwestie zachowania istotnych wartości granicznych temperatury i regularnej wymiany wody w instalacjach. Podczas „Roadshow” pokazywano także jak łączyć efektywność energetyczną z przytulnością pomieszczeń, a instalatorzy opowiadali jak prosto układa się elastyczne rury systemu Fonterra wykonane z polibutenu.

REKLAMA


„Roadshow 2011“ to z całą pewnością impreza, która potwierdza hasło „Viega wzbudza emocje“.

„Roadshow 2011” – dynamiczna impreza prezentująca nowości w branży instalacyjnej„Roadshow 2011” – dynamiczna impreza prezentująca nowości w branży instalacyjnej

Źródło: Viega

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *