Envo producentem kotłów grzewczych PEREKO

Firma Envo, producent elementów identyfikacji wizualnej oraz konstrukcji stalowych, nabyła prawa do marki PEREKO. Od teraz kotły grzewcze na paliwa stałe dostępne pod marką PEREKO wytwarzane są w fabryce należącej do tej spółki.

Envo producentem kotłów grzewczych PEREKO

Dotychczas firma specjalizowała się w wykonywaniu konstrukcji stalowych oraz elementów identyfikacji wizualnej. Dzięki uzyskaniu prawnego tytułu do marki PEREKO, Envo stało się również producentem kotłów grzewczych. – Chcieliśmy wyraźnie zaznaczyć, że zmiany jakie zaszły w strukturach firmy są jedynie zabiegami formalnymi. Zostały one wprowadzone, aby usprawnić funkcjonowanie spółki – wyjaśnia Piotr Chaja, prezes zarządu Envo. – Główny proces produkcyjny kotłów PEREKO odbywa się w podobny sposób jak do tej pory, jednak dostęp do nowoczesnego parku maszynowego daje nam większe możliwości w zakresie podnoszenia jakości oferowanych produktów.

Kolejnym krokiem firmy jest wzbogacenie swojego produktowego portfolio. Envo zamierza wkrótce wprowadzić nowe linie kotłów, które będą odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie rynku.

REKLAMA


Źródło: Envo

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *