EURO 2012 w barwach VTS

W dniu 8 czerwca wraz z pierwszym meczem polskiej reprezentacji firma VTS – europejski lider w branży klimatyzacyjnej – rozpoczęła cykl imprez dla swoich klientów-kibiców, którzy wspólnie z przedstawicielami struktur handlowych VTS Polska dzielnie wspierali Polaków w rozgrywkach grupowych podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012.

EURO 2012 w barwach VTS

Na miejsce eventów zostały wybrane sportowe puby w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Lublin, Łódź, Sopot, we wnętrzach których można było poczuć footballową atmosferę oraz w komfortowych warunkach obejrzeć mecz. Organizatorzy zadbali nie tylko o typową strawę kibica, ale również o atrakcje w formie konkursów na najlepsze hasło wspierające polskie orły.

Wyjątkowa atrakcja spotkała uczestników warszawskiego eventu, którzy bawili się w pubie przy ulicy Łazienkowskiej 3. Wraz z przewodnikiem, który opowiedział im najciekawsze historie związane z historią stadionu i klubu Legii, weszli na murawę boiska, gdzie mogli poczuć się niczym prawdziwi zawodnicy.

REKLAMA


Wspólne kibicowanie zakończyło się w dniu 16 czerwca wraz z ostatnim meczem Polaków. Wierzymy, że pomimo porażki biało-czerwonych, uczestnicy wszystkich imprez pubowych spędzili niezapomniane chwile oraz przeżyli wyjątkowe piłkarskie emocje.

EURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTSEURO 2012 w barwach VTS

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *