Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

Do większości polskich gospodarstw domowych dociera woda twarda lub średnio twarda. Choć nie ma ona negatywnego wpływu na zdrowie domowników, to, niestety, może znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD.

Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

Twarda woda powoduje, że na elementach urządzeń AGD osadza się kamień przez co szybciej ulegają one zniszczeniu. Taka woda osłabia także działanie detergentów czyniąc pranie lub zmywanie mniej skutecznymi.

W takiej sytuacji rozwiązaniem może być niewielki filtr do pralek i zmywarek oferowany przez firmę UST-M. Urządzenie to instaluje się przy wężu doprowadzającym wodę. Dzięki zawartości specjalnego złoża zapobiega wytrącaniu się kamienia i tym samym przedłuża czas eksploatacji sprzętu AGD i wspomaga działanie detergentów. Dodatkowo, przy zastosowanym filtrze, nie jest konieczne dodawanie do każdego prania środków zmiękczających wodę. Filtr zachowuje swoje właściwości przy jego regularnej wymianie przynajmniej raz w roku. Podkreślić tu należy, że ta czynność jest bardzo łatwa i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi.

REKLAMA


www.ustm.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *