Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

Do większości polskich gospodarstw domowych dociera woda twarda lub średnio twarda. Choć nie ma ona negatywnego wpływu na zdrowie domowników, to, niestety, może znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD.

Miękka woda w Twoim domu

Firma Immergas, jeden z liderów branży grzewczej, rozszerza swoją ofertę o zmiękczacze wody IMMERSOFT.

Czysta i zdrowa woda dzięki lampom OSRAM

Nowoczesne i estetyczne urządzenia Waterlogic oferowane przez firmę PLOH w Polsce, wykorzystują do dezynfekcji wody nowoczesne lampy HNS Puritec® OSRAM.

Czysta woda na co dzień

„Woda to życie” – to nie popularny slogan, ale fakt związany między innymi z tym, że ludzki organizm składa się w większej części z wody. 70% naszego ciała to właśnie ten płyn, którego nie może zabraknąć i którego jakość musi być na odpowiednim poziomie.

Uzdatnianie wody z Aquahome i Aquacarbon

Stacje uzdatniania wody Aquahome to urządzenia najnowszej generacji, dzięki którym można skutecznie wyeliminować problem twardej wody. Natomiast filtr Aquacarbon pomoże pozbyć się zapachu chloru i poprawi wygląd i smak wody.

Dezynfekcja to konieczność

Od kiedy ludzie poskromili wodę i zaczęli jej używać w gospodarstwie domowym, magazynować i podgrzewać borykali się z problemami jej trwałości w niezmienionym lub ulepszonym stanie. Dziś nazywany to uzdatnianiem.

Domowe źródło – uzdatnianie wody

Woda – podstawowy składnik każdego organizmu. Dietetycy zalecają spożywanie trzech litrów wody dziennie, a producenci wód mineralnych wykorzystują to i prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to innych produktów bardziej lub mniej mineralizowanych. Patrząc na ceny wody w sklepie nachodzi mnie pytanie – dlaczego tyle wydawać skoro woda leci z każdego kranu? Czym różni się ta za trzy pięćdziesiąt od domowej kranówki? Ano tym, że ta z kranu rzadko nadaje się do bezpośredniego picia. Systematyczne badania zapewniają jej odpowiedni, bezpieczny dla zdrowia, skład biochemiczny, ale często, z powodu jej uzdatniania, smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. Jak więc temu zaradzić? Rozwiązanie jest proste – należy zamontować w domu odpowiedni filtr lub zmiękczacz.

Zobacz także