Uzdatnianie wody


 • Poczuj komfort delikatnej wody

  Poczuj komfort delikatnej wody

  Nowe zmiękczacze wody od Bosch: Aqua 4000 S i Aqua 8000i S Dzięki nowym zmiękczaczom wody Aqua 4000 S i Aqua 8000i S, użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich zalet miękkiej wody. Większa delikatność dla skóry i włosów, zmniejszona ilość kamienia na armaturze sanitarnej i dłuższa żywotność sprzętów gospodarstwa domowego – nowe zmiękczacze wody marki Bosch oferują…

 • Wielofunkcyjne uzdatnianie wody

  Wielofunkcyjne uzdatnianie wody

  Praktycznie bezobsługowe, niezwykle wydajne i działające kompleksowo. To trzy największe zalety stacji uzdatniających Multi firmy UST-M.

 • Nowoczesna neutralizacja kondensatu

  Nowoczesna neutralizacja kondensatu

  Pod koniec minionego roku firma SFA wprowadziła nowy produkt pod nazwą SANINEUTRAL. Jest to urządzenie przeznaczone do neutralizacji kondensatu, powstającego podczas pracy kotłów kondensacyjnych.

 • Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

  Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

  „Niebieskie Źródła” to kompaktowy zmiękczacz wody firmy UST-M. Swoją nazwę zawdzięcza silnie pulsującym źródłom znajdującym się w rezerwacie przyrody położonym na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, w którym swoją siedzibę ma firma. Zastosowana technologia sprawia, że sprzęt jest prosty w obsłudze. Pozwala w łatwy sposób uzdatnić wodę, chroniąc tym samym instalację wodną i sprzęt AGD.

 • Oczyść wodę na starcie! Korpusy narurowe UST-M

  Oczyść wodę na starcie! Korpusy narurowe UST-M

  Zanieczyszczenia mechaniczne to częsty problem z H2O płynącym z naszych kranów. Drobinki rdzy czy piasku sprawiają, że woda jest mętna, a na dnie szklanki osadza się nieprzyjemny nalot. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem w takim przypadku jest instalacja korpusu narurowego.

 • Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

  Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

  Do większości polskich gospodarstw domowych dociera woda twarda lub średnio twarda. Choć nie ma ona negatywnego wpływu na zdrowie domowników, to, niestety, może znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD.

 • Miękka woda w Twoim domu

  Miękka woda w Twoim domu

  Firma Immergas, jeden z liderów branży grzewczej, rozszerza swoją ofertę o zmiękczacze wody IMMERSOFT.

 • Czysta i zdrowa woda dzięki lampom OSRAM

  Czysta i zdrowa woda dzięki lampom OSRAM

  Nowoczesne i estetyczne urządzenia Waterlogic oferowane przez firmę PLOH w Polsce, wykorzystują do dezynfekcji wody nowoczesne lampy HNS Puritec® OSRAM.

 • Czysta woda na co dzień

  Czysta woda na co dzień

  „Woda to życie” – to nie popularny slogan, ale fakt związany między innymi z tym, że ludzki organizm składa się w większej części z wody. 70% naszego ciała to właśnie ten płyn, którego nie może zabraknąć i którego jakość musi być na odpowiednim poziomie.

 • Uzdatnianie wody z Aquahome i Aquacarbon

  Uzdatnianie wody z Aquahome i Aquacarbon

  Stacje uzdatniania wody Aquahome to urządzenia najnowszej generacji, dzięki którym można skutecznie wyeliminować problem twardej wody. Natomiast filtr Aquacarbon pomoże pozbyć się zapachu chloru i poprawi wygląd i smak wody.


Najnowszy numer

 • Fachowy Instalator 3/2024