Gazowe kotły centralnego ogrzewania

Grupa kotłów 1 i 2 funkcyjnych oraz z wbudowanym 60 litrowym zasobnikiem c.w.u, z zamkniętą komorą spalania – tzw. „turbo” pozwala na odprowadzenie spalin przez ścianę budynku co ma wymierny wpływ na koszty montażu (standardowy komin jest zbędny).

biasi-polska-przedstawia-gazowe-kotly-centralnego-ogrzewania-seria-parva-s Kocioł Parva S z zasobnikiem 60 litrowym z założoną obudową

Ekonomiczny palnik atmosferyczny połączony z nowoczesnym wentylatorem odprowadzenia spalin jest sterowany zunifikowanym dla całej serii układem logicznym zapewniającym szerokie pasmo modulacji pracy kotła. Ujednolicone wymiary modeli bez wbudowanego zasobnika 703 x 400 x 325 mm pozwalają na montaż urządzenia nawet pomiędzy meblami. W kotłach PARVA „S” zastosowano jedyny w swoim rodzaju 8-kanałowy miedziany wymiennik pierwotny. Producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta wprowadził wiele udogodnień oraz zabezpieczeń pozwalających na komfortowe użytkowanie urządzenia.

 

REKLAMA


Do najistotniejszych należą: łatwy dostęp do panelu sterowniczego, łatwa i prosta obsługa, płynna regulacja temperatury ogrzewania i wody użytkowej, automatyczny by-pass, system zapobiegający blokadzie pompy, system zapobiegający zamrożeniu, system zapobiegający osadzaniu się kamienia kotłowego. Wszystkie modele kotłów niezależnie 2 czy 1 funkcyjne wyposażone są w zawór trójdrożny, kotły 1-funkcyjne w standardowym wyposażeniu posiadają czujnik temperatury do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u. Elementy te z założenia są w pełni kompatybilne z urządzeniem co znakomicie upraszcza uruchomienie systemu grzewczego.

biasi-polska-przedstawia-gazowe-kotly-centralnego-ogrzewania-seria-parva-s Kocioł Parva S ze zdjętymi osłonami komory spalania
biasi-polska-przedstawia-gazowe-kotly-centralnego-ogrzewania-seria-parva-s

Kocioł Parva S z osłonami komory spalania (bez obudowy)

 

Kotły PARVA „S” cechuje bardzo szeroki zakres mocy, mieszczący się w przedziale od 9,1 do 32 kW co pozwala na ich stosowanie zarówno w gospodarstwach domowych jak równie w małych i średnich firmach.

www.biasi.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *