Geberit AquaClean Sela – toaleta z funkcją mycia

To nowoczesne urządzenie jest nie tylko miską ustępową, ale też z powodzeniem zastępuje bidet.

Geberit AquaClean Sela - toaleta z funkcją mycia

Wyjątkowość tej nowej kompletnej toalety myjącej wynika również z jej prostego, a jednocześnie eleganckiego wzornictwa. Od początku kwietnia br. Geberit AquaClean Sela uzupełnia ofertę desek i kompletnych urządzeń myjących. Nie tylko wzornictwo jest atutem tego nowego produktu. Wyróżnia je także nieskomplikowany montaż, łatwe użytkowanie oraz wygodna obsługa – również za pomocą pilota.

Geberit AquaClean Sela jest wyjątkowy zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Wszystkie ważne części urządzenia schowane są wewnątrz ceramicznej miski, a dostęp do nich jest bardzo prosty. Wystarczy bowiem odkręcić pokrywę, aby uzyskać dostęp do wszystkich elementów instalacji: podłączeń wodnych i elektrycznych oraz części elektronicznych. Ewentualna naprawa lub serwis mogą być wykonane w ciągu kilku minut.

Dzięki takiej budowie bardzo łatwo jest utrzymać urządzenie w czystości.

Wbudowanie wszystkich części toalety myjącej wraz ze zbiornikiem wewnątrz ceramiki dało także efekt w postaci zmiany wymiarów całego urządzenia. Kompaktowa toaleta ma teraz 385 mm szerokości, 579 mm długości i jest bardzo wygodna. Materiał, z którego wykonana jest deska i pokrywa to najwyższej jakości Duroplast (estetyczne tworzywo sztuczne).

Podobnie jak design, do perfekcji dopracowana są funkcje natrysku. Wieloletnie doświadczenie firmy Geberit zapewnia idealną strukturę i siłę strumienia myjącego. To jest element, który najmocniej wyróżnia firmę Geberit na rynku. Siła strumienia jest tak dobrana, aby najbardziej komfortowo, delikatnie i efektywnie umyć. Dzięki dodatkowemu napowietrzeniu wypływającej wody do efektywnego mycia wystarczy jej niewielka ilość (zaledwie 1,5 l na minutę). Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji i zabezpieczenia wody pitnej.

www.geberit.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze