Kratka jak kameleon

Niemieckie konwektory Möhlenhoff z oferty TechnikaDesign.pl słyną z najwyższej jakości wykonania. Ponad 40 letnie doświadczenie pozwoliło firmie Möhlenhoff na wypracowanie niezwykle trwałych rozwiązań konstrukcyjnych, które są szeroko cenione m.in. w Niemczech, Francji i w krajach Beneluxu.

Kratka jak kameleon

Konwektory Möhlenhoffa wyróżniają się m.in. wysoką mocą grzewczą (m.in. dzięki miedzianym wymiennikom z aluminiowymi lamelami), cichą pracą wentylatora (dotyczy modeli elektrycznych), możliwością dopasowania kanału do krzywizny ściany, kratką o nieograniczonej możliwości kolorystycznej.

Dodatkowo grzejniki Möhlenhoff jako jedyne na rynku są dedykowane systemowi KNX („inteligentne domy”).

REKLAMA


Przy wyszukanych projektach pomieszczeń Möhlenhoff oferuje szeroką gamę wykończeń kratek imitujących posadzkę kamienną i drewnianą. Firma Möhlenhoff słynie z produkcji kratek będących idealną imitacją materiału, z którego wykonana jest podłoga w pomieszczeniu. Dzięki nim granica między podłogą, a kratką jest praktycznie niezauważalna.

Pamietając o tym, że każdy kamień czy drewno posiada swoją własną niepowtarzalną barwę, kratki dekoracyjne Möhlenhoffa są wykonywane na podstawie próbki posadzki (lub zdjęcia) wysłanej przez klienta. Dzięki temu wszystkie nasze wykończenia są niepowtarzalne.

Istnieje również możliwość zamówienia drewnianej kratki, której TechnikaDesign.pl jest producentem. Wybór rodzaju drewna i lakieru w pełni zależy od preferencji klienta.

www.TechnikaDesign.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *