Grupa SBS zaprasza na Targi

  Po 4. latach wracamy z Targami Grupy SBS. 25 i 26 kwietnia będą najgorętszymi dniami nadchodzącej wiosny. Będzie to już 8. edycja naszych targów. Wreszcie, z radością możemy zaprosić Państwa na Targi Grupy SBS.

  Grupa SBS zaprasza na Targi

  Chociaż u większości z Was śnieg drzemie miło za oknem, my już mamy gorącą przetargową atmosferę! Zebraliśmy ponad ponad 90. zgłoszeń od dostawców, którzy uświetnią to wydarzenie. Liczba ta rośnie z minuty na minutę, więc o kolejnych wystawcach będziemy informować na bieżąco. Planujemy dla Państwa atrakcje, konkursy i imprezy towarzyszące. Nie możemy doczekać się braci instalatorskiej która w ilości ponad 3 tysięcy przyjedzie w ramach Akcji Autokarowej z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS i znów zapełni przestrzeń wystawienniczą swym entuzjazmem. Zamówiliśmy także piękną pogodę aby wspólnie zacząć sezon grillowy.

  Grupa SBS zaprasza na Targi
  Grupa SBS zaprasza na Targi
  Grupa SBS zaprasza na Targi

  Już teraz zapraszamy Was wszystkich serdecznie i prosimy o zapisanie w kalendarzu: Targi Grupy SBS 25-26 kwietnia 2023, Stryków koło Łodzi. Nie może Was zabraknąć!
  www.grupa-sbs.pl

  Poprzedni artykułJak stosować farbę magnetyczną w projektowaniu wnętrz?
  Następny artykułRozdzielacze obiegów grzewczych Taconova TacoSys Pro to efektywna dystrybucja ciepła w budynkach handlowo-usługowych

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj