Grzejniki elektryczne – komu się to opłaca?

Nowoczesne grzejniki elektryczne z powodzeniem można zaliczyć do rozwiązań smart home, które stają się coraz bardziej popularne w naszych domach. Co kryje się pod pojęciem terminu smart home, czyli inteligentny dom? To wszystkie przedmioty, urządzenia którymi możemy zarządzać za pomocą aplikacji oraz smartfona. W ten sposób tworzymy inteligentną przestrzeń z wykorzystaniem  nowoczesnych technologii. W sieci połączonych urządzeń można kontrolować każdą działającą jednostkę np. prąd, oświetlenie i RTV w sposób prosty, szybki i niezależny od innych domowników.

Grzejniki elektryczne - komu się to opłaca?

Grzejniki elektryczne – na czym polegają ich inteligentne rozwiązania?

Grzejniki elektryczne z serii TERMOGLASS PRO 2000W COMFORT marki VOLT posiadają funkcje, które pozwalają zaliczyć je do rozwiązań typu smart home. Przede wszystkim można je w prosty sposób samodzielnie zainstalować w domu, bez specjalistycznej wiedzy, czy wysoko rozwiniętych umiejętności technicznych. Urządzenia konfiguruje się według instrukcji, która opisuje krok po kroku, co trzeba zrobić. Jedną z głównych zalet grzejników elektrycznych z naszej serii jest moduł WiFi, pozwala na zdalne sterowanie nim za pomocą dedykowanej aplikacji z każdego miejsca na świecie. Wystarczy pobrać aplikację Smart Life ze sklepu Google Play i skonfigurować urządzenie ze smartfonem. Grzejniki posiadają przejrzysty i czytelny interfejs do zarządzania poszczególnymi funkcjami m.in.

 1. Tryb Eco
 2. Tryb Komfort
 3. Tryb Ochrona przed zamarzaniem
 4. Blokada rodzicielska
 5. Timer

Grzejniki elektryczne TERMOGLASS PRO 2000W COMFORT charakteryzują się również wysoką wydajnością. Moc grzewcza 2000W pozwala na ogrzewanie dowolnychpomieszczeń.Wbudowany aluminiowy element grzejny w kształcie litery X to nowoczesne rozwiązanie pozwalające osiągnąć lepsze parametry grzejne niż typowe grzejniki z grzałką grzebieniową.

REKLAMA

Grzejniki elektryczne w przestrzeni smart home – komu się to opłaca?

Rozwiązania smart home są dla każdego i nie wymagają dużego metrażu, czy spektakularnego budżetu. Istotne jest, aby określić swoje potrzeby, preferencje, przyzwyczajenia, styl życia i pod tym kątem wybierać produkty. Czy posiadanie grzejników elektrycznych się opłaca? Korzyści z używania grzejników elektrycznych TERMOGLASS PRO 2000W COMFORT jest bardzo dużo, szczególnie dla osób, które chcą mieszkać w nowoczesnej, inteligentnej przestrzeni m.in. ułatwiają codziennie funkcjonowanie, zwiększając bezpieczeństwo, kontrolę oraz komfort życia.

W czasie wakacji, czy urlopu można za pomocą WiFi sterować parametrami grzejników:

 • Tworzyć harmonogram, określający warunki włączenia/wyłączenia się urządzeń w domu za pomocą.
 •  Zarządzać trybami Eco oraz Comfort, które pozwalają optymalnie zarządzać wykorzystywaną energią.
 •  Tryb Eco: w tym trybie grzejnik pracuje z połową swojej mocy maksymalnej. Jeżeli całkowita moc grzejnika wynosi 1600W, w trybie Eco moc grzejnika wyniesie 800W.
 •  Tryb Komfort: w tym trybie grzejnik pracuje z pełną mocą. Jeżeli całkowita moc grzejnika wynosi 1600W, w trybie Komfort moc grzejnika wyniesie 1600W.
 •  Zarządzać trybem ochrona przed zamarzaniem, czy blokadą rodzicielską:
 • Tryb Ochrona przed zamarzaniem: ten tryb jest specjalnie zaprojektowany, aby zapobiec zamarzaniu. Gdy temperatura otoczenia wynosi mniej niż 5 stopni, grzejnik sam się włączy. Jeżeli temperatura otoczenia wzrośnie po wyżej 7 stopni, grzejnik przestanie grzać automatycznie.

Dzięki nowoczesnej formie, klasycznej kolorystyce (biel albo czerń), grzejniki mogą stać się niezwykłą dekoracją wnętrza, niezależnie od jego stylu, powierzchni i układu. Grzejniki mogą być zamontowane na ścianie lub stać na nóżkach.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *