Jaga Freedom – grzejniki oferujące wolność wyboru

Nowe grzejniki firmy Jaga, zgodnie ze swoją nazwą, oferują klientom wolność wyboru w zakresie fukcjonalności, gabarytów i designu. Dzięki uniwersalnej formie, produkt daje swobodę tworzenia rozwiązań grzewczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wyczucia estetyki.

Jak pięknie może wyglądać ciepło…?

W asortymencie Zehnder pojawiła się w tym roku kolejna nowość – grzejnik konwektorowy bimetaliczny Zehnder Stana. Podstawową zaletą tego produktu jest nowoczesny design. Grzejnik został zaprojektowany w minimalistycznej konwencji, wyróżnia się płaskimi frontami i dekoracyjnymi grillami.

Runtal cosmopolitan – design światowej klasy

RUNTAL COSMOPOLITAN jest nowym bezkompromisowym grzejnikiem szwajcarskiej firmy Runtal zaprojektowanym z myślą o idealnym zgraniu z designem nowoczesnych wnętrz.

Retro znaczy trendy!

Wracamy do tego co było. Nowe inspiracje w designie to subtelne łączenie stylu minionych epok, z nowoczesnym wzornictwem. Po zachłyśnięciu się skrajną surowością, plastikiem i szkłem, chcemy znów ocieplić wnętrza naszych domów.

Kratka jak kameleon

Niemieckie konwektory Möhlenhoff z oferty TechnikaDesign.pl słyną z najwyższej jakości wykonania. Ponad 40 letnie doświadczenie pozwoliło firmie Möhlenhoff na wypracowanie niezwykle trwałych rozwiązań konstrukcyjnych, które są szeroko cenione m.in. w Niemczech, Francji i w krajach Beneluxu.

Zehnder Quaro – nowość w rodzinie Zehnder!

Wyrazista forma i prosty kształt są zawsze aktualne. I taki jest właśnie nowy produkt Zehder Quaro, dostępny w ofercie Zehnder od stycznia 2013.

Grzejniki Jaga – Eksplozja Koloru

Wreszcie jakieś ciekawe kolory grzejników – to najczęściej wypowiadane zdanie na widok nowej karty kolorów grzejników Jaga. Rzeczywiście jest w czym wybierać – paleta barw i wykończeń grzejników belgijskiego producenta została uzupełniona o kilkanaście nowych kolorów i struktur.

Grzejniki idealnie dopasowane do pomieszczeń

Grzejniki od dawna już nie ograniczają się tylko do ogrzewania pomieszczeń czy suszenia rzeczy. Nowoczesne doskonale sprawdzają się w roli ścianek działowych, oddzielających strefy użytkowe w pomieszczeniach.

Nowe promienniki Comfort Sun szklane lub metalowe

Niskotemperaturowe promienniki szklane przewidziane są do stosowania w biurach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej itp. Firma Luxbud proponuje je teraz w dwóch wariantach.

Regulus®-system canal – komfortowy system ogrzewania ogrodów zimowych

Współczesny ogród zimowy nie jest już tylko oranżerią z ulubionymi roślinami - w jego skład wchodzą także strefy relaksu z siłownią, jacuzzi, barkiem i salonem telewizyjnym. To spójna koncepcja architektoniczna, pełniąca wielorakie funkcje.

Zobacz także