Grzejniki ENIX rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR 2014

  Grzejniki: LIBRA AUDIO i MANGO LIGHT w wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu rynku przeszły pozytywnie pierwszy etap oceny wzorniczej i tym samym zakwalifikowały się do tegorocznej edycji konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku DOBRY WZÓR 2014.

  Grzejniki ENIX rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR 2014

  To już 21 edycja konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, nad którym honorowy patronat objął Minister Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Prawo do posługiwania się tytułem „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór” otrzymują zaproszeni do konkursu producenci, dystrybutorzy oraz dostawcy. Ich produkty oraz usługi zostały zarekomendowane przez ekspertów Instytutu jako najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Laureaci typowani są na podstawie niezależnego monitoringu wzorniczego, polegającego na analizie rynkowych nowości.

  Grzejniki ENIX rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR 2014

  Ocenie podlegały rozwiązania wzornicze, zapewniające wysoką jakość projektową, które obejmują, m.in.: nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, wymogi ergonomiczne, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę.

  Źródło: ENIX

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here