Grzejniki Jaga – Eksplozja Koloru

Wreszcie jakieś ciekawe kolory grzejników – to najczęściej wypowiadane zdanie na widok nowej karty kolorów grzejników Jaga. Rzeczywiście jest w czym wybierać – paleta barw i wykończeń grzejników belgijskiego producenta została uzupełniona o kilkanaście nowych kolorów i struktur.

Grzejniki Jaga – Eksplozja Koloru

Fabryka grzejników Jaga w Belgii posiada dwie przyjazne dla środowiska linie lakiernicze, które wyposażone są w system odzyskiwania pozostałości z lakierowania. Na obu liniach wyeliminowane zostało użycie rozpuszczalników, dzięki czemu proces jest ekologiczny. Po dokładnej obróbce grzejniki pokrywane są farbą proszkową i wygrzewane w wysokiej temperaturze, dzięki czemu otrzymują trwałą powłokę odporną na zarysowania i promieniowanie UV.

Na uwagę zasługuje również bogata paleta kolorystyczna grzejników belgijskiego producenta, który od początku swego istnienia przykłada wagę nie tylko do technologii ale również do estetyki swoich urządzeń. Wraz z początkiem 2013 roku karta kolorów Jaga – uzupełniona o świeże barwy i modne wykończenia – stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. W gamie kolorów dedykowanych do klasycznego wykończenia grzejników warto zwrócić uwagę na piękne odcienie niebieskiego: Azure, Ocean blue i Calypso. Są tu też kolory takie jak jasny róż, fuksja, pomarańczowy, jagodowy, czy żółto-zielony. To dość odważne barwy, ale kto powiedział, że grzejnik nie może mieć koloru limonki? Nowe kolory w palecie Jaga występują w trzech rodzajach struktur: soft touch (miękka, satynowa powłoka z widoczną drobnoziarnistą fakturą), połysk oraz mat.

REKLAMA


Grzejniki Jaga – Eksplozja Koloru

Duże zmiany pojawiły się również w gamie kolorów specjalnych Jaga. Nowe kolory metaliczne w wersji gładkiej to: srebro, szarość anodowana i metaliczna, antracyt, żółte złoto i stare złoto. Jeśli chodzi o metaliczną powierzchnię strukturalną gamę szarą uzupełniły: srebrny, szarość betonu, piaskowany szary, szaro-brązowy oraz perłowa czerń. W palecie brązów na uwagę zasługuje krem i brązowa perła (oba odcienie ze złotymi drobinkami), cappuccino oraz czekoladowy.

Wśród nowych wykończeń można znaleźć także nowe powierzchnie strukturalne, którymi są: czysta biel, miedź, cynamon, khaki, granat oraz szarość w odcieniach: platyny, granitu oraz grafitu. Wszystkie kolory grzejników Jaga można zobaczyć pod linkiem.
Wrażenie robi również sama karta katalogowa, gdzie próbki kolorów są tak rzeczywiste jak późniejsze wykończenie grzejnika. To duże udogodnienie dla klientów, którzy chcą zamówić grzejnik „z katalogu” oraz dla projektantów wnętrz.

Więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Grzejniki Jaga – Eksplozja Koloru

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze