Haier ARCTIC EXPERT Plus – nowość na rynku klimatyzatorów

Nowość od światowego producenta klimatyzatorów – najbardziej zaawansowane funkcje zamknięte w wyróżnionej przez świat designu obudowie.

ARCTIC EXPERT Plus to gwarancja niezawodnej pracy

Klimatyzator ARCTIC EXPERT Plus oprócz energooszczędnego chłodzenia oferuje wydajne grzanie w bardzo niskich temperaturach, nawet do -30o. ARCTIC EXPERT Plus jest dedykowaną wersją zimową. Wyposażony jest w grzałkę tacy ociekowej, która pracuje na zaprogramowanym przez Producenta algorytmie. Dodatkowo każdy system Split Haier posiada funkcję dogrzewania uzwojeniem sprężarki. Dzięki temu Instalator nie musi montować dodatkowej grzałki karteru. ARCTIC EXPERT Plus wyróżnia się szerokim zakresem wydajności.

Haier ARCTIC EXPERT Plus
Haier ARCTIC EXPERT Plus

Zaawansowane technologie prozdrowotne

Dodatkowo klimatyzator jest wyposażony w zaawansowane technologie oczyszczania powietrza z wirusów i bakterii. Funkcja Sterylizacja UV-C PRO może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.991%*. Skuteczność technologii w walce z koronawirusem została potwierdzona Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni 6,7 m³. Wbudowana funkcja Sterylizacja UV-C PRO zapewnia najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza.

REKLAMA

Łatwy demontaż i czyszczenie

Minimalistyczna obudowa została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić łatwy dostęp do podzespołów urządzenia: tacy ociekowej, wentylatora i silnika wentylatora. Kompaktowa budowa klimatyzatora posiada specjalną konstrukcję umożliwiającą łatwe wysunięcie elementów urządzenia. Umożliwia to łatwy dostęp do komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie. Regularne czyszczenie głównych komponentów klimatyzatora zapobiega rozwojowi bakterii oraz zapewnia czysty nawiew powietrza.

Maksymalny komfort dzięki funkcji I FEEL

Z kolei funkcja I FEEL odczytuje temperaturę wokół użytkownika za pomocą czujnika zamieszczonego w pilocie bezprzewodowym. Użytkownik dzięki zastosowaniu funkcji I FEEL zyskuje gwarancję uzyskania zadanej temperatury w konkretnym miejscu. Wydajna praca klimatyzatora jest zależna od typu pomieszczenia. W jego poszczególnych częściach temperatura może się różnić, co może niekorzystnie wpływać na samopoczucie użytkowników. Funkcja I FEEL to nowoczesna technologia w klimatyzatorach Haier, która zapewnia maksymalny komfort.

Kompaktowa obudowa klimatyzatora ARCTIC EXPERT Plus umożliwia łatwy dostęp do
komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie
Kompaktowa obudowa klimatyzatora ARCTIC EXPERT Plus umożliwia łatwy dostęp do komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem ARCTIC EXPERT Plus jest możliwe przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą nam w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań.Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Co ważne, aplikacja pozwala na konfi – gurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.

Klimatyzator z dofinansowaniem

Urządzenie zostało zweryfi kowane przez ekspertów programu Czyste Powietrze, dzięki czemu można zyskać nawet do 9000 zł dofi nansowania. Doskonałe parametry uzyskiwane przez klimatyzator w funkcji grzania umożliwiają uzyskanie rządowego wsparcie w postaci dotacji. Z kolei obecność naszych urządzeń na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów pozwala na sprawne i szybkie rozliczenie dofi nansowania. Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o.

haier-ac.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Klimatyzacja

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze