Higieniczne rozwiązania firmy Viega w fabryce Heinz w Pudliszkach

Nowoczesne płytki uruchamiające Visign for Care i Visign for Public zainstalowane w toaletach dla pracowników pozwalają na bezdotykowe spłukiwanie, co gwarantuje najwyższy poziom higieny. W fabryce firmy Heinz wykorzystano również kilkadziesiąt wysokiej jakości stelaży podtynkowych Viega Eco Plus do misek ustępowych i pisuarów.

1Zdjęcie (PL_120329_Higieniczne rozwiązania Viega _02): Systemy bezdotykowego spłukiwania pomagają spełnić najwyższe standardy higieny, co ma duże znaczenie w zakładzie produkcji spożywczej. (Zdjęcie: Viega)

Zakłady produkcji spożywczej obowiązują szczególnie surowe normy higieny, a dla firmy Heinz standardy jakości są sprawą priorytetową. W nowoczesnym zakładzie w toaletach zainstalowano najwyższej klasy rozwiązania sanitarne Viega.

Higieniczne, estetyczne, trwałe

Do spłukiwania misek ustępowych zastosowano płytki Visign for Care, a do pisuarów – Visign for Public. W obu przypadkach są to modele sensitive, czyli uruchamiane bezdotykowo za pomocą czujnika na podczerwień. Ponadto w przypadku nieregularnego użytkowania instalacji sanitarnych, płytki umożliwiają automatyczne higieniczne spłukiwanie w określonych odstępach czasu. Eliminuje to ryzyko związane ze stagnacją wody w instalacji. Proces ten jest sterowany elektronicznie. Płytki Visign for Care wykonane są

Wytrzymały stelaż i oszczędna spłuczka

Najwyższa jakość charakteryzuje również zainstalowane w fabryce stelaże podtynkowe Viega Eco Plus. Zarówno w montażu pojedynczym, jak i szeregowym gwarantują one łatwy montaż i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Stabilna, lakierowana proszkowo rama jest wyjątkowo odporna na odkształcenia i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo statyczne. Wysokość zamocowania ceramiki można indywidualnie regulować i dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zintegrowana pomoc nastawcza zapewnia szybki i prosty montaż stelaża. System Viega Eco Plus jest też wyposażony w wodooszczędną spłuczkę Visign 2, która pozwala na znaczne zmniejszenie ilości zużywanej wody.

Oprócz instalacji sanitarnych w fabryce Heinz zastosowano również system Prestabo firmy Viega, czyli złączki i rury ze stali ocynkowanej zewnętrznie o średnicach od 15 do 108 mm. W systemie tym wykonano instalacje ogrzewania grzejnikowego, zasilania nagrzewnic powietrza oraz instalacje ciepła technologicznego.

1Zdjęcie (PL_120329_Higieniczne rozwiązania Viega _01): W nowoczesnym zakładzie w toaletach zainstalowano najwyższej klasy rozwiązania sanitarne Viega. (Zdjęcie: Viega)
1Zdjęcie (PL_120329_Higieniczne rozwiązania Viega _03): Do spłukiwania pisuarów zastosowano płytki Visign for Public. (Zdjęcie: Viega)
1Zdjęcie (PL_120329_Higieniczne rozwiązania Viega _03): Do spłukiwania pisuarów zastosowano płytki Visign for Public. (Zdjęcie: Viega)

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *