Hiszpania dla Liderów Junkersa

Członkowie Klubu Lidera skupiającego najlepszych instalatorów marki Junkers, którzy zdobyli główną nagrodę w konkursie „Złap konkurs za rogi”, w maju wyjechali na wycieczkę do Hiszpanii.

Członkowie Klubu Lidera, którzy zdobyli główną nagrodę w konkursie „Złap konkurs za rogi”, w maju wyjechali na wycieczkę do Hiszpanii.Członkowie Klubu Lidera, którzy zdobyli główną nagrodę w konkursie „Złap konkurs za rogi”, w maju wyjechali na wycieczkę do Hiszpanii.

Ubiegłoroczna edycja konkursu polegała na zgłoszeniu największej ilości zainstalowanych urządzeń marki Junkers. Rywalizacja odbywała się w poszczególnych grupach produktowych. Wyłoniono 16 zwycięzców. Uczestnicy wyprawy zwiedzili malowniczą i słoneczną Andaluzję, Granadę, Gibraltar oraz niezwykle urokliwe miasteczko Frigiliana. Idealnym miejscem na relaks były plaża lub klimatyczne bodegi, gdzie przy szklaneczce wybornego hiszpańskiego wina bawiono się prawie do świtu.

Nowy konkurs pod hasłem „Zainstaluj się wśród najlepszych” właśnie się rozpoczął. W lutym 2012 roku wyłonieni zostaną Liderzy Instalacji, których Junkers zaprosi do Szkocji.

REKLAMA


Źródło: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *