Iglotech na Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja – relacja

  W dniach 05-06 marca odbyły się targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, na których obecny był Iglotech. Dla firmy były to udane targi nie tylko z uwagi na spotkania z klientami, możliwość wymiany doświadczeń i zaprezentowania produktów. Iglotech został wyróżniony prestiżową nagrodą Delta 2019, zdobywając I miejsce w kategorii najdynamiczniej rozwijające się firmy funkcjonujące ponad 20 lat.

  Iglotech na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja - relacja

  Wielu zainteresowanych skupiła Strefa Fuji Electric, gdzie można było zapoznać się z najnowszymi klimatyzatorami ściennymi: KE i KP. Pierwszy z nich cechuje wyjątkowy wygląd. To rozwiązanie, które znacznie wyróżnia się od swoich poprzedników kształtem i pokryciem. KP z kolei będzie miał możliwość zainstalowania portu USB na Wi-Fi – to nowa koncepcja japońskiego producenta. KP na rynku pojawi się już niebawem. Szczegóły dotyczące nowych klimatyzatorów Fuji Electric już wkrótce.

  Centralna część stoiska została poświęcona Energii z Natury dla Twojego Domu, czyli ekologicznemu systemowi ogrzewania. Pompa Ciepła Eko to najnowszy produkt marki Neoheat. Wyróżnia się inteligentnym systemem zarządzania ciepłem w domu za pośrednictwem dotykowego panelu sterowania. Ustawianie trybów pracy, sterowanie za pomocą Wi-Fi, zautomatyzowane funkcje i wyświetlany stan urządzenia sprawiają, że kontrola nigdy nie była tak prosta. Neoheat Eko jest dostępna w trzech wydajnościach: 9, 11 i 13 kW.

  Poprzedni artykułZasada działania i zastosowanie przekaźników
  Następny artykułOdgrzybianie klimatyzacji w biurze i domu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj