Iglotech partnerem IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze!

  Z roku na rok zainteresowanie Snookerem w Polsce wzrasta, co można było zaobserwować podczas IV edycji Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu.

  iglotech partnerem iv mistrzostw polski biznesu artystow i sportu w snookerze1 1024x681 - Iglotech partnerem IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze!

  W dniach 26-28.04 do Gródka nad Dunajcem przybyły osobowości telewizyjne, artyści, sportowcy, miłośnicy, a także debiutanci Snookera. Organizatorem Mistrzostw był Marcin Nitschke, a tegorocznym partnerem zawodów była m.in. firma Iglotech, która kolejny raz wsparła inicjatywę kulturalno-sportową. Iglotech ufundował także vouchery na zakup klimatyzacji w wysokości 2 500 zł, które otrzymali aktorzy: Bartłomiej Topa i Leszek Lichota.

  iglotech partnerem iv mistrzostw polski biznesu artystow i sportu w snookerze3 1024x768 - Iglotech partnerem IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze!

  I miejsce w zawodach zajął Tomasz Bugaj (uzyskując najwyższy break – 58!). Drugie miejsce należało do Tomasza Leśniaka, a na trzeciej pozycji zostali skwalifikowani Robert Sekuła i Jarosław Ptak. Całe zawody obserwowało liczne grono fanów Snookera.

  iglotech partnerem iv mistrzostw polski biznesu artystow i sportu w snookerze2 1024x582 - Iglotech partnerem IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here