Innowacyjne rozwiązania w kotłach ecoTEC

Najnowsza generacja kotłów ecoTEC plus firmy Vaillant zaowocowała wieloma ciekawymi, innowacyjnymi rozwiązaniami wpływającymi na nowy wymiar efektywności.

Innowacyjne rozwiązania w kotłach ecoTEC

Nowy ecoTEC plus to mniejsze zużycie energii, zoptymalizowane spalanie przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia gazu oraz uproszczona procedura uruchamiania urządzenia. Dzięki zastosowaniu rozwiązania „podłącz i korzystaj” połączenie regulatora z urządzeniem, na przykład calorMATIC 470, jest łatwe i szybkie. ecoTEC plus to również nowy design, który wraz z wysoką jakością produktu został uhonorowany prestiżową nagrodą IF design award.

Możliwość połączenia nowego ecoTEC’a z instalacją solarną lub pompą ciepła generuje jeszcze niższe zużycie energii, niższe koszty, mniejszą zależność od dostawców gazu natomiast wyższe oszczędności zasobów naturalnych.

REKLAMA


jednorodzinnym wzbogacił ofertę o kotły ecoTEC większej mocy 80/100/120 kW, które w układach kaskadowych są w stanie skutecznie ogrzać obiekty do 9000 m2 o zapotrzebowaniu na ciepło do 700 kW.

Nowa linia kondensacyjnych kotłów ecoTEC plus to połączenie lat doświadczeń marki Vaillant z nowatorską technologią branży grzewczej. Te wydajne, oszczędne, bezpieczne oraz ekologiczne urządzenia nadają się do montażu w każdych warunkach, w każdym gospodarstwie domowym.

www.vaillant.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze