Inteligentny dom od Nateo – w zasięgu ręki

Firma Nateo poszerzyła swoją ofertę o system inteligentnego zarządzania budynkiem, który umożliwi zdalne sterowanie wybranymi instalacjami w domu. Wprowadzony system może być sprzężony z dowolną pompą ciepła marki Nateo.

Inteligentny dom od Nateo

Zamontowana przez wykwalifikowanego instalatora jednostka centralna pozwala w łatwy sposób zarządzać zintegrowanymi urządzeniami. Podstawowa wersja zapewnia m.in. kontrolę nad instalacją grzewczą oraz oświetleniem. System można dostosowywać do indywidualnych potrzeb instalując dodatkowe moduły, takie jak obsługa alarmu, rolet zewnętrznych czy zraszaczy ogrodowych.

Jednostką centralną zarządza się za pomocą pilota. Panel sterowania wyświetla się na telewizorze lub specjalnie zaprogramowanym tablecie.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Pompy ciepła

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze