Jak wybrać drabinę na dach na lata?

  Jeśli jesteś na początkowym etapie budowy, to wiedz, że w pewnym momencie nadejdzie moment, w którym będziesz musiał zaplanować drogę ewakuacyjną lub obmyśleć sposób na dostanie się na dach Twojego budynku. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zastosowanie drabiny na dach. Zacznij już dziś zastanawiać się nad tym, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Ciebie. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak wybrać drabinę na dach, która posłuży Ci przez wiele lat!

  jak wybrac drabine na dach na lata - Jak wybrać drabinę na dach na lata?

  Zrób research

  Zacznij od rozeznania tematu. Przeszukaj internet i zapytaj znajomych jakie rozwiązania polecają. Zrób przegląd asortymentu pod względem ceny, zastosowanego materiału i opinii internautów. My polecamy drabinę na dach wykonaną z aluminium, ponieważ jest najlżejsza, kompaktowa i odporna na korozję. Sprawdź ofertę różnych producentów i dokonaj wstępnej selekcji.

  Wybierz producenta

  Najważniejszym kryterium powinna być dla Ciebie renoma producenta i pozytywne recenzje jego produktów. Zwróć uwagę również na to, czy produkty posiadają niezbędne deklaracje zgodności i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo i wysoką jakość drabiny. Zgodność z normami jest konieczna, ponieważ budynek z drabiną do dachu nieposiadającą tej zgodności, może zostać niedopuszczony do użytku!. 

  Wybierz typ drabiny na dach

  Jeśli już wybrałeś dany sklep, to teraz pora na ostateczny wybór produktu. W asortymencie renomowanego producenta drabin znajdziesz zwykłe drabiny mocowane, ale także drabiny z koszem ochronnym. Te drugie są bardzo popularne ze względu na większą wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Na tym etapie zdecyduj również, czy chcesz standardową drabinę aluminiową czy może drabinę z aluminium anodowanego, które prezentuje się dużo bardziej estetycznie.

  Sprawdź wymiary

  Ostatni etap to wykonanie pomiarów. Możesz wybrać wymiary drabiny spośród przykładowych zestawów producenta, ale także zamówić drabinę pod swoje własne wytyczne. Drabiny ze sprawdzonej firmy wysyłane są w częściach, których złożenie i montaż jest bardzo łatwy. Możesz skorzystać również z usługi montażu drabiny przez fachowców, których oferuje producent.

  Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci podjąć decyzję o zakupie idealnej drabiny. Dobra drabina na dach to inwestycja na lata. Nie kupuj pierwszej lepszej! Zastosuj nasze wskazówki, a będzie Ci służyć długie lata!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here