Jedna seria, wiele możliwości – Futurion Flat

Nowe brodziki Futurion Flat charakteryzuje elegancki, minimalistyczny design.

Futurion Flat

Dzięki szerokiej gamie produktów, seria ta gwarantuje pełną swobodę przy projektowaniu i urządzaniu łazienki. Dostępnych jest aż dziesięć modeli o różnych wymiarach i trzech wersjach instalacji (na równi z powierzchnią podłogi, bezpośrednio na płytkach lub na podmurówce). Wykonane z Quarylu (mieszanka akrylu z kwarcem), funkcjonalne brodziki doskonale nadają się zarówno do prywatnych łazienek, jak i do wysokiej klasy obiektów komercyjnych. Nowe modele Futurion Flat poszerzają bogatą ofertę brodzików firmy Villeroy & Boch i stanowią odpowiedź na rosnące zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami w strefie prysznicowej.

Dostępny opcjonalnie innowacyjny zestaw montażowy, zawierający wszystkie potrzebne komponenty i pomoce, gwarantuje szybką, prostą i bezpieczną instalację. Dodatkowym ułatwieniem jest regulowana rama z polistyrenu nakładana na piankę montażową, umożliwiająca wyrównanie różnic wysokości w zakresie do 3 cm.

REKLAMA


Odpływ Tempoplex Plus o przepustowości 51 l/min jest niezwykle wydajny. Element zewnętrzny odpływu w wersji chromowej lub białej idealnie komponuje się z brodzikiem. Opcjonalnie modele Futurion Flat mogą być zainstalowane z innymi standardowymi odpływami dostępnymi na rynku.

www.villeroy-boch.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *