Jesień na sportowo z Grupą SBS

Spotkaniem na październikowych finałach Grand Prix w żużlu Grupa SBS zakończyła jesienną rundę imprez programu lojalnościowego Integris.Uczestnicy spotkań kibicowali najbardziej emocjonującym wydarzeniom sportowym sezonu: 17-19 IX na rozgrywkach siatkarskich spotkali się w Katowicach goście regionu południowego, 24-26 IX w Warszawie na gali boksu bawili goście regionu wschodniego, zaś 8-10 X goście regionu zachodniego fetowali zdobycie przez Tomasza Golloba złota w żużlowym Grand Prix.

jesien-na-sportowo-z-grupa-sbs

Było fantastycznie – emocje w turnieju pokera, świetne widowiska sportowe i niezapomniana atmosfera.

 

REKLAMA


Na wszystkich spotkaniach pierwszego wieczoru, po uroczystej kolacji, goście brali udział w emocjonującym turnieju pokera Texas Hold’em. Graczy było wielu, emocji jeszcze więcej. Zwycięzcy z uśmiechem na ustach odbierali puchary i mocne zestawy markowej whiskey, a finaliści – nagrody niespodzianki: portfele, zestawy podróżne i pamiątkowe kufle. Przez resztę wieczoru wszyscy goście bawili się w kasynie, grając w ruletkę, Black jack’a i pokera oraz integrując się do późnej nocy.

Nie zabrakło również akcentów branżowych – następnego dnia w Kawiarence Mecenasów handlowcy i instalatorzy dyskutowali z przedstawicielami producentów o nowościach technicznych, o codziennej pracy z produktami, oraz o sytuacji na rynku grzewczym i instalacyjnym.

W sobotnie popołudnie nadchodził czas na główną atrakcję spotkania. W Katowicach był to wyjazd na mecze siatkarskie rozgrywane w ramach Memoriału Agaty Mróz. Wszyscy kibicowali kobiecej reprezentacji Polski w meczu z Chorwacją (Polska górą!), oraz oklaskiwali zacięty mecz Serbia – Czechy. Goście, do których uśmiechnęło się szczęście podczas losowania, wyjechali z Katowic z ufundowanymi przez SBS pamiątkowymi koszulkami siatkarskimi z podpisami reprezentantek Polski.

jesien-na-sportowo-z-grupa-sbs_1

W Warszawie goście kibicowali niesamowicie zaciekłym walkom bokserskim rozegranym na warszawskim Torwarze. Tytuł Mistrza Świata federacji World Boxing Council obronił Krzysztof ‘Diablo’ Włodarczyk zwyciężając Jasona Robinsona. Trzech szczęśliwców wyjechało ze spotkania ze cennymi zdobyczami: rękawicami z podpisem samego ‘Diablo’.

Spotkanie Integris w Ciechocinku to wyjazd na najbardziej oczekiwane przez wszystkich fanów żużla wydarzenie – finał rozgrywek Grand Prix rozgrywany w Bydgoszczy. O puchar przez cały sezon walczyło 15 najlepszych zawodników świata, a Mistrzem Świata został Tomasz Gollob! To były emocje… Tradycyjnie, trzy kaski żużlowe z podpisem samego Mistrza powędrowały do gości spotkania.

Już w styczniu 2011 finałowa impreza Integris, połączona z Rocznym Spotkaniem Partnerów Grupy SBS. Galerie zdjęć z imprez dostępne na www.grupa-sbs.pl.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *