Nowe zawory kulowe w asortymencie Valvex

Zawory kulowe to najczęściej wybierane przez fachowców przepustnice. Nic dziwnego, są przecież wyjątkowo szczelne i łatwe w obsłudze. Dlatego mają zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale także w przemyśle. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze są proste i solidne rozwiązania. Obecnie Firma Valvex wprowadza na rynek dwa nowe produkty.

nowe-zawory-kulowe-w-asortymencie-valvex

Zawór kulowy TRYTON z dławikiem

To zawór o bardzo szerokim przeznaczeniu. Jego zastosowanie zaleca się w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania, solarnych i sprężonego powietrza. Można go wykorzystywać także w instalacjach z glikolem. Regulowany dławik zapewnia 100 % szczelności. Maksymalna temperatura pracy wynosi 140 °C, a maksymalne ciśnienie 40 Bar. Sprzęt posiada wszystkie wymagane atesty i dopuszczenia, w tym aprobatę techniczną AT-15-7940/2009 i atest PZH nr HK/W/0896/01/2008. Objęty jest gwarancją na 25 lat.

Zawory kulowe ONYX z dławikiem

To gama sześciu produktów. Na rynku dostępne są kurki kulowe ONYX z dławikiem:
nakrętno-nakrętne, nakrętno-wkrętne oraz z półśrubunkiem. Wszystkie dostępne są w wersji z dźwignią stalową lub z motylkiem aluminiowym. Zawory ONYX przeznaczone są do stosowania w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania, solarnych, sprężonego powietrza, a także w instalacjach z glikolem. Regulowany dławik zapewnia 100 % szczelności. Maksymalna temperatura pracy wynosi 120°C, a maksymalne ciśnienie nominalne 30 Bar. Sprzęt posiada wszystkie wymagane atesty i dopuszczenia, w tym aprobatę techniczną AT-15-8004/2009 i atest nr HK/W/0083/01/2009. Objęty jest gwarancją na 25 lat.

REKLAMA


www.valvex.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *